Czy to Twoja firma?

Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe CHEMIROL spółka z.o.o praca

Mogilno
Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe CHEMIROL spółka z.o.o najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe CHEMIROL spółka z.o.o

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe CHEMIROL spółka z.o.o

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe CHEMIROL spółka z.o.o poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe CHEMIROL spółka z.o.o - oferty archiwalne

  • Pracownik gospodarczy

    Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe CHEMIROL spółka z.o.o
    • Gryfice
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      praca przy rozładunku zboża

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 21 PLN
      • Opis wynagrodzenia: istnieje możliwość zawarcia umowy ma czas określony

Pracodawcy w Mogilnie