Czy to Twoja firma?

INSUR INVEST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ praca

Mogilno
ubezpieczenia
INSUR INVEST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
it (informatyka) media / pr / reklama / marketing hr / kadry

Oferty pracy INSUR INVEST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca INSUR INVEST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Lektor języka obcego

    Edoo Online sp. z o.o. sp.k.
    • cała Polska
    • umowa zlecenie
    • praca od zaraz
    • 2 800-8 000 zł / mies.
    Polecana Popularna
    Dodana

INSUR INVEST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca INSUR INVEST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Specjalista ds marketingu

    INSUR INVEST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Mogilno
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      obsługa klientów

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Administrator baz danych

    • Mogilno

      rozliczanie polis
      wprowadzanie polis
      sprawdzenie merytoryczne
      rozliczanie ze stanowiskiem do towarzystw

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, brak, średnie ogólnokształcące, brak
      • Uprawnienia: prawo jazdy kat. B

      Oferujemy

  • Pracownik obsługi płacowej

    • Mogilno

      praca w działe kadrowo płacowym

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, brak

      Oferujemy

Pracodawcy w Mogilnie