Czy to Twoja firma?

Violet Line Sp z.o.o. praca

Modlnica
Violet Line Sp z.o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy Violet Line Sp z.o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Violet Line Sp z.o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca Violet Line Sp z.o.o. - oferty archiwalne

  • Sortowacz

    Violet Line Sp z.o.o.
    • Modlnica
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      segregacja maulatury
      obsługa belownicy
      współpraca z innymi działami działającymi na obiekcie
      Współpraca z firmami transportowymi

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
      • Inne wymagania: [Inne] : Zespół osób pracujących na obiekcie składa się z osób pochodzenia Ukrainskiego. Nie wszyscy pracownicy znają język polski . Wymiar czasu pracy : 20 h tygodnioni stawka 19,70 wynagrodzenie miesięczne 1576 zł brutto za m-c praca na 3 zmiany praca w weekendy pora nocna

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 19,7 PLN

Pracodawcy w Modlnicy