Czy to Twoja firma?

Zakład Mięsny Jerzy Stanisław Czaplicki praca

Mława
Zakład Mięsny Jerzy Stanisław Czaplicki najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Rzeźnik Mława
- w kategoriach zawodowych:
wytwórstwo / rzemiosło

Oferty pracy Zakład Mięsny Jerzy Stanisław Czaplicki

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Zakład Mięsny Jerzy Stanisław Czaplicki

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca Zakład Mięsny Jerzy Stanisław Czaplicki - oferty archiwalne

  • Pracownik rozbioru

    Zakład Mięsny Jerzy Stanisław Czaplicki
    • Mława
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      obsługa maszyny - skórowaczki

      Wymagania

      • Inne wymagania: możliwość przyuczenia do wykonywania pracy na wskazanym stanowisku

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 3 100 - 4 000 PLN
      • Opis wynagrodzenia: praca od poniedziałku do piątku; pracodawca gwarantuje wyżywienie
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Mławie