Czy to Twoja firma?

JPM HANDEL i USŁUGI Michał Ilczak praca

Mława
JPM HANDEL i USŁUGI Michał Ilczak najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Sprzedawca Mława
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy JPM HANDEL i USŁUGI Michał Ilczak

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca JPM HANDEL i USŁUGI Michał Ilczak

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca JPM HANDEL i USŁUGI Michał Ilczak - oferty archiwalne

  • Sprzedawca

    JPM HANDEL i USŁUGI Michał Ilczak
    • Mława
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      obsługa klienta, kasy fiskalnej, terminala płatniczego, utrzymanie porządku w sklepie, przyjmowanie i wykładanie towaru

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
      • Inne wymagania: wymagany ogólnie staż pracy minimum 1 rok - bez znaczenia w jakim zawodzie

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 180 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Mławie