Wipasz.S.A.

Czy to Twoja firma?

Wipasz S.A. praca

Mława

Wipasz.S.A. jest polską firmą z siedzibą w Wadągu, która jest największym producentem pasz i liderem w produkcji świeżego mięsa z kurczaka.

Wipasz.S.A. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
badania i rozwój praca fizyczna sprzedaż / zakupy it (informatyka) administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy Wipasz.S.A.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Wipasz.S.A.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Wipasz.S.A.

Siedziba główna

Wipasz.S.A. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Wipasz.S.A. - oferty archiwalne

  • Kierownik budowy

    Wipasz S.A.
    • Międzyrzec Podlaski
    • umowa o pracę
    • pełny etat

      miejsce pracy - Międzyrzec Podlaski i okolice

      Zakres obowiązków

      • koordynacja i nadzór nad robotami budowlanymi,
      • realizacja budowy zgodnie z harmonogramem i projektem,
      • praca w delegacji na terenie całej Polski,
      • kontakt z organami administracyjnymi,
      • współpraca z wykonawcami,
      • przygotowywanie dokumentacji powykonawczej,
      • raportowanie postępów prac do Dyrektora ds. Realizacji Inwestycji,
      • bieżąca kontrola kosztów, raportowanie poniesionych kosztów inwestycyjnych,
      • uczestnictwo w procesie wyboru oraz przygotowania umów z wykonawcami robót.

      Wymagania

      • wykształcenie wyższe techniczne,
      • uprawienia budowlane do kierowania robotami w specjalności konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń,
      • umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów,
      • minimum 2 letnie doświadczenie w kierowaniu robotami w budownictwie przemysłowym lub kubaturowym,
      • dyspozycyjność do pracy w delegacji,
      • zaangażowanie, chęć do rozwijania swojej wiedzy i poznawania nowych technologii,
      • prawo jazdy kat. B,
      • bardzo dobra organizacja pracy.

      Oferujemy

      • wynagrodzenie w formie podstawy i premii,
      • możliwość doskonalenia umiejętności zawodowych,
      • uczestnictwo w ciekawych projektach,
      • przyjazną i partnerską atmosferę w pracy,
      • zwrot kosztów poniesionych z tytułu członkostwa PIIB,
      • telefon, komputer służbowy,
      • samochód służbowy,
      • dofinansowanie do zajęć sportowych (karty fitprofit),
      • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej,
      • spotkania integracyjne.

Pracodawcy w Mławie