Czy to Twoja firma?

Przedszkole Miejskie Nr 6 praca

Mińsk Mazowiecki
Przedszkole Miejskie Nr 6 najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia praca fizyczna

Oferty pracy Przedszkole Miejskie Nr 6

Praca alert - powiadomienia

Praca Przedszkole Miejskie Nr 6

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Przedszkole Miejskie Nr 6 poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Przedszkole Miejskie Nr 6 - oferty archiwalne

  • Woźna

    Przedszkole Miejskie Nr 6
    • Mińsk Mazowiecki
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      -sprzątanie sal i innych pomieszczeń przedszkola, podawanie posiłków dzieciom w salach,pomoc podczas zajęć, spacerów i na placu zabaw.
      - współdziałanie w grupie

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe
      • Inne wymagania: doświadczenie wymagane, umiejętność sprzątania i kontaktu z dziećmi.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 490 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Praca w godzinach 8-16
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Mińsku Mazowieckim