Czy to Twoja firma?

Budownictwo Drogowe Brukarstwo Robert Wieczorek praca

Mińsk Mazowiecki
Budownictwo Drogowe Brukarstwo Robert Wieczorek najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Brukarz Mińsk Mazowiecki
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja

Oferty pracy Budownictwo Drogowe Brukarstwo Robert Wieczorek

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Budownictwo Drogowe Brukarstwo Robert Wieczorek

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca Budownictwo Drogowe Brukarstwo Robert Wieczorek - oferty archiwalne

  • Brukarz/pomocnik brukarza

    Budownictwo Drogowe Brukarstwo Robert Wieczorek
    • Mińsk Mazowiecki
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      -ustawianie krawężników
      -układanie kostki brukowej

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 5 000 - 5 500 PLN
      • Opis wynagrodzenia: praca w godzinach 7-17
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Mińsku Mazowieckim