Czy to Twoja firma?

Szkoła Podstawowa Nr 2 i Szkoła Muzyczna I Stopnia w Miliczu praca

Milicz
Szkoła Podstawowa Nr 2 i Szkoła Muzyczna I Stopnia w Miliczu najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Nauczyciel Milicz
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia

Oferty pracy Szkoła Podstawowa Nr 2 i Szkoła Muzyczna I Stopnia w Miliczu

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Szkoła Podstawowa Nr 2 i Szkoła Muzyczna I Stopnia w Miliczu

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca Szkoła Podstawowa Nr 2 i Szkoła Muzyczna I Stopnia w Miliczu - oferty archiwalne

  • Nauczyciel geografii

    Szkoła Podstawowa Nr 2 i Szkoła Muzyczna I Stopnia w Miliczu
    • Milicz
    • umowa na zastępstwo
    • pełny etat
    • 2 949-4 046 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      Zgodny ze st.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
      • Uprawnienia: Przygotowanie pedagogiczne
      • Inne wymagania: wymagane wykształcenie wyższe kierunkowe (atutem będzie oddatkowe wykształcenie wyższe przyrodnicze)

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 2 949 - 4 046 PLN
      • Opis wynagrodzenia: w zależności od awansu zawodowego
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Miliczu