Czy to Twoja firma?

Przedszkole Niepubliczne Sióstr Urszulanek SJK praca

Milanówek
przedszkole
Przedszkole Niepubliczne Sióstr Urszulanek SJK najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia

Oferty pracy Przedszkole Niepubliczne Sióstr Urszulanek SJK

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Przedszkole Niepubliczne Sióstr Urszulanek SJK

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca Przedszkole Niepubliczne Sióstr Urszulanek SJK - oferty archiwalne

  • Pomoc nauczyciela przedszkola

    Przedszkole Niepubliczne Sióstr Urszulanek SJK
    • Milanówek
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      opieka nad dziećmi , pomoc przy samoobsłudze, dbanie o porządek na sali i czystość ,obsługa dzieci przy posiłkach

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
      • Uprawnienia: dobra komunikacja interpersonalna, uczciwość, umiejętność pracy z dziećmi: cierpliwość, wysoka etyka zawodowa
      • Inne wymagania: rzetelność

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 400 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Milanówku