Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ
OGŁOSZEŃ: 1031        SUBSKRYBUJE: 7281

Schneider Electric Transformers Poland Sp. z o.o. Pracodawca
Oferty pracy Schneider Electric Transformers Poland Sp. z o.o.

Firma Schneider Electric jest liderem cyfrowej transformacji w zarządzaniu energią i automatyce, w budownictwie komercyjnym i mieszkaniowym, centrach danych, obiektach infrastrukturalnych, energetyce oraz przemyśle.

Zakład Transformatorów w Mikołowie jest jednym z liderów na polskim rynku w zakresie produkcji i dostaw transformatorów średniego napięcia dla sektora energetycznego. Nasze produkty dostarczamy również na wiele rynków eksportowych takich jak Szwecja, Finlandia, Łotwa, Litwa, Estonia, Rumunia, Słowacja, Czechy, Belgia, Niemcy, Rosja, których odbiorcami są zarówno duże koncerny i zakłady energetyczne, jak i małe przedsiębiorstwa. Ciągły rozwój i dążenie do polepszenia jakości zaowocował uzyskaniem w 1996r Certyfikatu ISO 9001. W kolejnych latach następowały dalsze przekształcenia: połączenie AEG i GEC Alsthom – zmiana nazwy na GEC Alsthom (1997), a później na Alstom (1998).W grudniu 2001 miała miejsce konsolidacja firm Koncernu ALSTOM w Polsce, a także został zakończony proces nadania Certyfikatu Systemu Zarządzania Środowiskiem ISO 14001. 

W 2004 na skutek przejęcia sektora Transmisji i Dystrybucji przez koncern AREVA zmianie uległa nazwa firmy na AREVA T&D Sp. z o.o. Koncern Schneider Electric przejął cześć AREVA D w czerwcu 2010, a od 2011 nazwa spółki zmieniła się na Schneider Electric Energy Poland Sp. z o. o. 

Obecnie Mikołowska Fabryka Transformatorów produkuje 4 rodzaje produktów: 
• transformatory olejowe MINERA 
• transformatory żywiczne TRICAST 
• transformatory żywiczne RESIGLAS 

Oferty pracy

aktualnie brak ofert pracy od tego pracodawcy

Ta firma zamieszczała także ogłoszenia (archiwum):

Operator produkcji/ Elektromonter
elektromonter
umowa o pracę