Czy to Twoja firma?

Śląski Ogród Botaniczny - Związek Stowarzyszeń praca

Mikołów
Działalność pozostałych organizacji członkowskich, gdzie indziej niesklasyfikowana
Śląski Ogród Botaniczny - Związek Stowarzyszeń najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna rolnictwo / hodowla

Oferty pracy Śląski Ogród Botaniczny - Związek Stowarzyszeń

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Śląski Ogród Botaniczny - Związek Stowarzyszeń

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Śląski Ogród Botaniczny - Związek Stowarzyszeń poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Śląski Ogród Botaniczny - Związek Stowarzyszeń - oferty archiwalne

  • Ogrodnik

    Śląski Ogród Botaniczny - Związek Stowarzyszeń
    • Mikołów
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      BRANŻA OGRODNICZA
      -Zakładanie i pielęgnowanie upraw sadowniczych, warzywnych, roślin przyprwowych, roślin ozdobnych, pod folią i w obiektach zamkniętych;
      -Przygotowywanie gleby do siewu: nawożenie, orka, włókowanie, bronowanie, znakowanie oraz sporządzanie mieszanek glebowych, a także substratów do upraw roślin w inspektach, tunelach foliowych i szklarniach;
      -Sadzenie nasion, trawy, sadzonek drzew i krzewów oraz układanie elementów ozdobnych, takich jak kamienie, głazy itp;
      -Podlewanie roślin ręczne lub za pomocą deszczowni przenośnych, stałych lub systemu kropelkowego;
      -Cięcie roślin w celu przyspieszenia owocowaniai kwitnienia;
      -Zbieranie, przechowywanie i sprzedawanie plonów ogrodniczych;
      -Eksploatowanie narzędzi i urządzeń technicznych stosowanych w ogrodnictwie, w tym prowadzenie i obsługi ciągnika rolniczego z przyczepą;
      -Konserwowanie sprzętu, naprawianie drobnych usterek;
      -Przestrzeganie zasad etyki, ergonomii, bezpieczeństwa i higieny pracy oraz przepisów prawa dotyczących ochrony przeciwpożarowej i ochrony środowiska.

      OKRES ZATRUDNIENIA W PRZYPADKU PRACY NA PODSTAWIE UMOWY:
      Umowa na okres próbny 3 m-ce
      MIEJSCE WYKONYWANIA PRACY:
      43-190 Mikołów
      PRACA W DNIACH I GODZINACH:
      Pn-pt 6-14

      Wymagania

      • Inne wymagania: Wykształcenie: preferowane zawodowe ogrodnicze. Doświadczenie: preferowane minimum rok w branży ogrodniczej. Uprawnienia: preferowane prawo jazdy kat. T Umiejętności: praktyczna znajomość obsługi narzędzi ogrodniczych. Inne wymagania: doświadczenie w branży ogrodniczej oraz znajomość roślin .

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Pomocniczy robotnik konserwacji terenów zieleni

    • Mikołów

      -Pielęgnacja i utrzymanie terenów zielonych- koszenie;
      -Pielęgnacja kwietników i rabat- usuwanie chwastów;
      -Pielęgnacja krzewów i drzew np. cięcie pielęgnacyjne krzewów, wykopywanie wypadów, sadzenie itp.;
      -Przesadzanie roślin;
      -Przygotowanie terenu pod nowe nasadzenia;
      -Nawożenie i nawadnianie roślin;
      -Prace porządkowe związane z utrzymaniem czystości na terenach i obiektach należących do firmy;
      -Sumienne, dokładne i terminowe wykonywanie zleconych przez pracodawcę;
      -Odpowiedzialność za powierzony sprzęt, dbałość o urządzenia;

      Umowa zlecenie od 14.06.2021r. do 30.09.2021r.
      Pn-pt 6-14 (ok. 40 godz. tygodniowo)

      Wymagania

      • Inne wymagania: Wykształcenie: preferowane zawodowe ogrodnicze. Umiejętności: praktyczna znajomość obsługi narzędzi ogrodniczych. Inne wymagania: doświadczenie w branży ogrodniczej oraz znajomość roślin .

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 18,3 PLN
      • Opis wynagrodzenia: stawka godzinowa

Pracodawcy w Mikołowie