Wiromet

Czy to Twoja firma?

Wiromet praca

Mikołów

WIROMET S.A.

jest znanym na rynku krajowym i zagranicznym doświadczonym producentem wysokiej jakości urządzeń oraz części zamiennych dla energetyki, górnictwa i innych dziedzin przemysłu.

   Spółka świadczy również szeroką gamę usług przemysłowych, głównie w zakresie obróbki mechanicznej, cieplno-chemicznej oraz odlewnictwa. W bogatej ofercie znajdują się też usługi serwisowe, remontowe, narzędziowe, laboratoryjne i dokumentacyjne, a także szereg wyrobów i usług specjalistycznych realizowanych na indywidualne zamówienia.

Wiromet najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika produkcja / przemysł

Oferty pracy Wiromet

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Wiromet

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Wiromet

Siedziba główna

Wiromet poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 10 miesiącach

Profil firmy:
Wiromet
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Bielsko-Biała
  3. Katowice
  4. Wrocław
  5. Dąbrowa Górnicza

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Wiromet - oferty archiwalne

  • Tokarz CNC, Programista

    Wiromet
    • Mikołów
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakłady Mechaniczne „WIROMET” Spółka Akcyjna w Mikołowie poszukują kandydatów na stanowisko :

      Tokarz CNC, Programista

      Zainteresowane osoby prosimy o nadsyłanie aplikacji zawierających CV na adres :

      Zakłady Mechaniczne ”WIROMET” S. A.

      43-190 Mikołów, ul. Wyzwolenia 27

      Sekcja Kadr : +48 (32) 32 40 746

      e-mail: praca@wiromet.com.pl ·

      Zakres obowiązków

      • obsługa tokarek konwencjonalnych i/lub numerycznych maszyn CNC
      • programowanie tokarek CNC w oparciu o dokumentację techniczną
      • dobieranie narzędzi i ustalanie parametrów obróbki
      • optymalizacja procesu obróbki CNC
      • rozwiązywanie problemów technologicznych w trakcie bieżącej produkcji
      • opracowywanie procesów technologicznych wykonywanych elementów.

      Wymagania

      • wykształcenie techniczne /preferowane na kierunkach mechanicznych
      • doświadczenie w obsłudze i programowaniu maszyn CNC
      • praktyczna znajomość zagadnień z zakresu obróbki skrawaniem
      • znajomość nowoczesnych narzędzi skrawających
      • bardzo dobra znajomość i umiejętność czytania rysunku technicznego
      • determinacja i pozytywne nastawienie
      • kreatywność i zaangażowanie
      • umiejętność współpracy w zespole

      Oferujemy

      • umowę o pracę
      • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności - w okresie próbnym pow. 5 000,- zł/mies.; po okresie próbnym pow. 6 000,- zł/mies.
      • stabilne zatrudnienie w organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku
      • możliwość zdobycia cennych umiejętności i doświadczenia
      • pracę w zgranym i przyjaznym zespole.
  • Główny Spawalnik

    Wiromet
    • Mikołów
    • Zakłady Mechaniczne "WIROMET" Spółka Akcyjna w Mikołowie

      poszukują kandydatów na stanowisko:

      Główny Spawalnik

      • opracowanie specjalistycznej dokumentacji technologii spawania,
      • bieżąca analiza projektów, standardów technicznych, wymagań prawnych i normatywnych dotyczących wykonywanych prac spawalniczych,
      • nadzorowanie i koordynacja prac spawalniczych na produkcji,
      • udział w kwalifikowaniu technologii spawania,
      • opracowanie instrukcji technologicznych spawania,
      • nadzór nad szkoleniem i kwalifikowaniem spawaczy,
      • tworzenie dokumentacji powykonawczej.

      Wymagania

      • wykształcenie wyższe techniczne, preferowany kierunek : spawalnictwo,
      • posiadany tytuł EWE lub IWE,
      • posiadanie uprawnień do oceny wizualnej spoin VT1 + VT2 będzie dodatkowym atutem,
      • dobra znajomość rysunku technicznego,
      • znajomość podstawowych przepisów – norm związanych z branżą spawalniczą,
      • umiejętność analitycznego myślenia,
      • bardzo dobra organizacja pracy własnej, zaangażowanie w wykonywane obowiązki.

      Oferujemy

      • umowę o pracę na czas określony, docelowo na zatrudnienie na stałe,
      • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności

      ustalone podczas rozmowy kwalifikacyjnej,

      • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

Pracodawcy w Mikołowie