Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ

Pracodawca - MASTER LEGAL HAŃDEREK I WSPÓLNICY KANCELARIA RADCÓW PRAWNYCH SPÓŁKA KOMANDYTOWA

MASTER LEGAL HAŃDEREK I WSPÓLNICY KANCELARIA RADCÓW PRAWNYCH sp.k.

Kancelaria MASTER LEGAL powstała w 2019 roku z połączenia MH Legal Kancelarii  Radcy Prawnego Mateusza Hańderka z działem prawnym Grupy Masterbill, którym od 2017 roku kierował Paweł Relidzyński. 

Kancelaria MASTER LEGAL stanowi odpowiedź na postęp technologiczny, który wymusza na przedsiębiorcach ciągły rozwój. Z rozwojem tym związana jest konieczność zmian, w szczególności dotyczących odpowiedniego zabezpieczenia firmy we wszystkich aspektach prowadzonej działalności. Dokonana fuzja zwiększyła nasze możliwości techniczne i połączyła zebrane doświadczenie, co pozwala nam dopasować usługi do Twoich potrzeb, z jednoczesnym zagwarantowaniem najwyższego poziomu jakości. Dzięki temu jesteśmy jednym z nielicznych podmiotów, który zapewnia Klientom kompleksową obsługę prawną, obsługę w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), a nadto – poprzez uznaną na rynku markę Grupy Masterbill – także obsługę podatkową, księgową i kadrowo-płacową.

Nasza kompleksowa oferta kierowana jest do tych klientów, którzy cenią sobie nie tylko jakość usług, ale także wygodę, jaką daje możliwość korzystania z wszystkich powyżej wskazanych form wsparcia w jednym miejscu.

Oferty pracy MASTER LEGAL HAŃDEREK I WSPÓLNICY KANCELARIA RADCÓW PRAWNYCH sp.k.

Aktualnie brak ofert pracy od tego pracodawcy

Adres

ul. Bielska 49
43-190 Mikołów
województwo śląskie
powiat mikołowski
gmina Mikołów

Dodatkowe informacje

NIP: 6351851548
REGON: 383459486
KRS: 0000785885
Data wpisu do Rejestru Przedsiębiorców: 28-05-2019
Źródło: GUS, KRS

Pracodawcy z miasta Mikołów