PPHU "WITERM" WITOLD SPYRA

PPHU "WITERM" WITOLD SPYRA najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy PPHU "WITERM" WITOLD SPYRA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PPHU "WITERM" WITOLD SPYRA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa PPHU "WITERM" WITOLD SPYRA

Siedziba główna

Dane firmowe i kontaktowe - PPHU "WITERM" WITOLD SPYRA

Pełna nazwa
Adres rejestrowy
ul. Katowicka 54 43-190 Mikołów
NIP
6340003325
REGON
271761186
Forma prawna
jednostka fizyczna (os. fizyczna prowadząca działalność gospodarczą)
Rozpoczęcie wykonywania działalności gospodarczej
01.05.1993
Status indywidualnej działalności gospodarczej
AKTYWNY

Profil działalności - kody PKD

Przetwórstwo przemysłowe

  • 27.12.Z Produkcja aparatury rozdzielczej i sterowniczej energii elektrycznej
  • 28.25.Z Produkcja przemysłowych urządzeń chłodniczych i wentylacyjnych
  • 33.11.Z Naprawa i konserwacja metalowych wyrobów gotowych
  • 33.12.Z Naprawa i konserwacja maszyn
  • 33.13.Z Naprawa i konserwacja urządzeń elektronicznych i optycznych

Wytwarzanie i zaopatrywanie w energię elektryczną, gaz, parę wodną, gorącą wodę i powietrze do układów klimatyzacyjnych

  • 35.11.Z Wytwarzanie energii elektrycznej
  • 35.12.Z Przesyłanie energii elektrycznej
  • 35.13.Z Dystrybucja energii elektrycznej
  • 35.14.Z Handel energią elektryczną

Budownictwo

  • 41.10.Z Realizacja projektów budowlanych związanych ze wznoszeniem budynków
  • 41.20.Z Roboty budowlane związane ze wznoszeniem budynków mieszkalnych i niemieszkalnych
  • 42.22.Z Roboty związane z budową linii telekomunikacyjnych i elektroenergetycznych
  • 42.99.Z Roboty związane z budową pozostałych obiektów inżynierii lądowej i wodnej, gdzie indziej niesklasyfikowane
  • 43.11.Z Rozbiórka i burzenie obiektów budowlanych

Handel hurtowy i detaliczny; naprawa pojazdów samochodowych, włączając motocykle

  • 46.18.Z Działalność agentów specjalizujących się w sprzedaży pozostałych określonych towarów
  • 46.73.Z Sprzedaż hurtowa drewna, materiałów budowlanych i wyposażenia sanitarnego
  • 46.74.Z Sprzedaż hurtowa wyrobów metalowych oraz sprzętu i dodatkowego wyposażenia hydraulicznego i grzejnego

Transport i gospodarka magazynowa

  • 49.41.Z Transport drogowy towarów

Działalność profesjonalna, naukowa i techniczna

  • 74.90.Z Pozostała działalność profesjonalna, naukowa i techniczna, gdzie indziej niesklasyfikowana
Źródło danych: GUS, CEIDG, KRS

Opinie o firmie PPHU "WITERM" WITOLD SPYRA

5

Na podstawie 3 oceny z Google.

Grzegorz Gabrys

"Polecam."

tydzień temu

Łukasz Skwarczewski

3 lata temu

Marcin Marcin

2 lata temu

Kamil Spyra

Kamil Spyra

3 lata temu

Podane treści są cytatem z Profilu Firmy w Google. Wybraliśmy ostatnie opinie, które nie mają skrajnych negatywnych ocen.
Jeżeli chcesz zobaczyć wszystkie opinie to kliknij tutaj.
Data aktualizacji: 31.01.2024

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 7 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Katowice
  2. Bielsko-Biała

Data aktualizacji: 01.03.2024

Praca PPHU "WITERM" WITOLD SPYRA - oferty archiwalne

  • Monter - Serwisant wentylacji i klimatyzacji (z przyuczeniem) OD ZARAZ

    • Mikołów
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 3 900-5 000 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      • Montaż instalacji wentylacyjnej
      • Montaż instalacji klimatyzacyjnej (instalacje freonowe)
      • Instalacja urządzeń chłodniczych, wentylacyjnych oraz pomp ciepła
      • Montaż instalacji zasilającej i sterującej wraz z podłączeniem do urządzenia

      Wymagania

      Nie wymagamy doświadczenia!

      Oferujemy

      • Stałe zatrudnienie
      • Możliwość zdobycia wymaganych w branży certyfikatów (F-Gaz, SEP itp.)
      • Szerokie możliwości rozwoju - transfer wiedzy w zespole, szkolenia u renomowanych producentów (LG, Mitsubishi, Panasonic itp.)
      • Podwyżka proporcjonalna do stażu pracy i doświadczenia

Pracodawcy w Mikołowie