M&M Industry Monika Górny

Czy to Twoja firma?

M&M Industry Monika Górny praca

Mikołów

M&M Industry Monika Górny to polska firma, założona na początku 2018 r. Pomiarami elektrycznymi zaczęliśmy się zajmować kilka lat wcześniej. Początek 2018 roku upłynął na świadczeniu usług w Niemczech. W połowie roku rozszerzyliśmy swoją działalność o usługi spawalnicze i obróbkę metali.

M&M Industry Monika Górny najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Elektryk Mikołów
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy M&M Industry Monika Górny

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca M&M Industry Monika Górny

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa M&M Industry Monika Górny

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Głogów
  3. Katowice
  4. Kraków
  5. Oświęcim
  6. Turek

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca M&M Industry Monika Górny - oferty archiwalne

  • Elektryk / Elektryk Pomiarowiec

    • Niemcy
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • bez doświadczenia
    • 8 000-30 000 zł / mies.
    • Firma M&M Industry Sp. z o.o. z Mikołowa poszukuje pracowników na stanowisko Elektryk pomiarowiec, do pracy na terytorium Niemiec.

      Oferujemy stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie.

      Gwarantujemy:

      • pokrycie kosztów dojazdu lub samochód służbowy
      • zaakwaterowanie w jednoosobowych pokojach lub mieszkaniach z odpowiednia iloscią pokoi
      • szkolenie wstępne (nie wymagamy doświadczenia)
      • szkolenia branżowe
      • stabilność zatrudnienia
      • sprzęt pomiarowy
      • możliwośc rozwoju
      • częste zjazdy do polski (2/1, 3/1 lub praca ciągła)

      Głównym wymogiem jest znajomośc jezyka niemieckiego w stopniu komunikatywnym oraz ukończona szkoła o kierunkach elektrycznych i pochodnych.

      Do kandydata bedzie należało, wykonywanie pomiarów instalacji, maszyn i urządzeń elektrycznych na terytorium Niemiec (okazjonalnie w Polsce). Przed rozpoczęciem prac każdy kandydat przejdzie szkolenie w siedzibie firmy. Wyjazdy w 99% 2 osobowe na dane zlecenie.

      Praca na terytorium całych Niemiec.

      Więcej informacji pod numerem telefonu 508230606

      Facebook - mmindustry2018

      www -

      Zakres obowiązków

      Pomiary Okresowe instalacji elektrycznych, maszyn elektrycznych oraz urządzeń elektrycznych.

      Wymagania

      - Udokumentowane ukonczenie szkoły (Wraz z potwierdzeniem zdania Egzaminu zawodowego) w zawodzie Elektryk lub pokrewnym
      - Prawo jazdy
      - Komunikatywny j.niemiecki
      - checi do pracy
      - dobra organizacja pracy
      - umiejętność obsługi programów Microsoft Office (przede wszystkim Excel)

      Oferujemy

      - bezpłatny Hotel
      - pokrycie kosztów dojazdu do pracy

      - samochód służbowy
      - możliwośc rozwoju (kursy, szkolenie itd.)
      - stabilną oraz ciekawą pracę
      - Polska umowa o prace
      - narzędzia Elektryczne potrzebne do wykonania zlecenia

Pracodawcy w Mikołowie