Fural Systeme in Metall GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce

Czy to Twoja firma?

Fural Systeme in Metall GmbH sp. z o.o. Oddział w Polsce praca

Mikołów

Fural Systeme in Metal GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce

Jesteśmy rodziną! - Made in AT, DE, CH oraz CZ. Do rodziny Fural należą firmy Fural Systeme in Metall GmbH w Gmunden (Austria), Metalit AG w Büron (Szwajcaria), Fural Bohemia w Prachatice (Czechy) oraz Dipling Werk GmbH we Frankfurcie/Hungen (Niemcy).

To międzynarodowe partnerstwo umożliwia połączenie dziesięcioleci doświadczeń w zakresie projektowania i produkcji oraz znajomości rynków regionalnych.

Jesteśmy liderem w sektorze wysokiej jakości metalowych sufitów akustycznych i ogniochronnych jak i z siatki cięto-ciągnionej, a tym samym idealnym partnerem do konsultacji w zakresie projektów architektonicznych i budowlanych o wysokich wymaganiach estetycznych, technicznych i logistycznych.

Fural Systeme in Metall GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
it (informatyka) administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy Fural Systeme in Metall GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Fural Systeme in Metall GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Fural Systeme in Metall GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce

Siedziba główna

Fural Systeme in Metall GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Łódź
  3. Katowice
  4. Wielun
  5. Poznań
  6. Warszawa
  7. Wrocław
  8. Reda
  9. Legnica
  10. Belchatów

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Fural Systeme in Metall GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce - oferty archiwalne

  • ASYSTENT PROJEKTANTA (M/K)

    • Mikołów
    • umowa o pracę

      W celu dalszego rozwoju naszego zespołu poszukujemy ambitnej osoby z pasją w zakresie wykańczania wnętrz.

      Oferujemy możliwość zdobycia szerokiego wachlarza doświadczeń w dynamicznym, międzynarodowym zespole.

      • 3-miesięczne szkolenie w głównej fabryce w Gmunden (Austria)
      • przygotowanie w zakresie technologii przez ok. 3 miesiące
      • powrót do lokalizacji w Mikołowie

      Zakres obowiązków

      • Edycja dokumentacji projektowych w programach CAD
      • Drobne prace projektowe
      • Asystowanie przy wdrażaniu projektów do realizacji

      Wymagania

      • Wykształcenie wyższe lub średnie techniczne
      • Znajomość języka niemieckiego
      • Znajomość obsługi MS Office
      • znajomość programów typu CAD oraz Inventor
      • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej
      • Bardzo dobra organizacja pracy, sumienność, odpowiedzialność, terminowość
      • Umiejętność pracy w zespole, elastyczność oraz humor

      Oferujemy

      Perspektywy i korzyści:

      • Współpraca przy obsłudze najważniejszych projektów międzynarodowych.
      • Opracowanie rozwiązań projektowych.
      • Praca w międzynarodowym zespole.
      • Firmowa łódź elektryczna i Porsche (do dyspozycji na miejscu w Gmunden).
      • Darmowe przekąski w każdym oddziale firmy oraz atrakcyjne cenowo posiłki w siedzibie głównej.
      • Zakwaterowanie w Gmunden na czas szkolenia (Austria).
  • JUNIOR SOFTWARE DEVELOPER (M/K)

    • Mikołów

      W celu dalszego rozwoju naszego zespołu IT, poszukujemy pracownika ze znajomością programowania.

      • (techniczna) koncepcja i rozwój nowych funkcji w zakresie zarządzania towarami, ERP i CRM
      • Rozwój i adaptacja nowych modułów i istniejących interfejsów
      • Usuwanie błędów i debugowanie istniejących aplikacji
      • Analiza i optymalizacja zastosowanych rozwiązań
      • Tworzenie wewnętrznych zapytań i raportów w controllingu
      • Utrzymanie istniejących baz danych (MS SQL i Firebird)
      • Administracja siecią i systemem (w razie konieczności)

      Wymagania

      • Dobre zrozumienie złożonych procesów i wzajemnych powiązań
      • Zainteresowanie zrozumieniem aspektów technicznych stojących za faktycznym wdrożeniem
      • Co najmniej rok praktycznego doświadczenia w tworzeniu oprogramowania obiektowego (Delphi 5 i wyższe)
      • Doświadczenie w zakresie SQL (Firebird, MS SQL) i raportowania (Fast Report, Report Builder, Crystal Report)
      • Analityczne myślenie i niezależny, uporządkowany sposób pracy
      • Znajomość oprogramowania biznesowego (Business Software / ERP, zarządzanie towarami, zarządzanie relacjami z klientami / CRM)
      • Gotowość do udzielania wsparcia technicznego w zakresie sprzętu i sieci IT
      • Gotowość do wyjazdu na okres ponad roku do Gmunden w Austrii
      • Gotowość do podróży służbowych do naszych oddziałów w Szwajcarii, Niemczech lub Czechach.
      • Długoterminowo 50% w biurze w Mikołowie i 50% w oddziałach

      Oferujemy

      • Zakwaterowanie w Gmunden na czas pobytu (Austria).

Pracodawcy w Mikołowie