Czy to Twoja firma?

Ewangelicki Dom Opieki ARKA Parafii Ewangelicko-Augsburskiej Św. Trójcy praca

Mikołajki
Ewangelicki Dom Opieki ARKA Parafii Ewangelicko-Augsburskiej Św. Trójcy najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie hotelarstwo / gastronomia / turystyka zarządzanie / dyrekcja praca fizyczna

Oferty pracy Ewangelicki Dom Opieki ARKA Parafii Ewangelicko-Augsburskiej Św. Trójcy

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Ewangelicki Dom Opieki ARKA Parafii Ewangelicko-Augsburskiej Św. Trójcy

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Ewangelicki Dom Opieki ARKA Parafii Ewangelicko-Augsburskiej Św. Trójcy

Siedziba główna

Ewangelicki Dom Opieki ARKA Parafii Ewangelicko-Augsburskiej Św. Trójcy poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
Ewangelicki Dom Opieki ARKA Parafii Ewangelicko-Augsburskiej Św. Trójcy
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Orzysz
  3. Szczecin

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Ewangelicki Dom Opieki ARKA Parafii Ewangelicko-Augsburskiej Św. Trójcy - oferty archiwalne

  • Dozorca-palacz

    • Mikołajki
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      koszenie traw, sprzatanie terenu, odśnieżanie, obsługa kotła CO i gazowego, piłowanie drewna

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • Opis wynagrodzenia: 3010 zł+ dodatek za noce
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Pokojowa

    • Mikołajki
    • umowa na zastępstwo
    • 2 800 zł / mies.

      sprzątanie pokoi pensjonariuszy, dbanie o porządek w łazienkach, na korytarzach, mysie okien

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN

Pracodawcy w Mikołajkach