Czy to Twoja firma?

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Nowym Siodle praca

Mieroszów
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Nowym Siodle najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia księgowość / ekonomia medycyna / farmacja / zdrowie

Oferty pracy Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Nowym Siodle

Praca alert - powiadomienia

Praca Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Nowym Siodle

  • Główny księgowy

    Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Nowym Siodle
    • Mieroszów
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    Wygasa

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Nowym Siodle poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Nowym Siodle - oferty archiwalne

  • Nauczyciel praktycznej nauki zawodu w zawodzie kucharz

    • Mieroszów
    • umowa na zastępstwo
    • Zakres obowiązków

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne
      • Inne wymagania: szczegółowe dane do oferty znajdują sie na stronie internetowej kuratorium oświaty Wymagane dokumenty aplikacyjne należy winny być przez kandydata własnoręcznie podpisane i złożone w terminie do dnia 31.12.2022r. do Specjalistycznego Ośrodka Szkolno-Wychowaczego w Nowym Siodle z dopiskiem " Nabór na wolne stanowisko - Nauczyciel praktycznej nauki zawodu w zawodzie kucharz" lub na adres e-mail

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 329 PLN
      • Opis wynagrodzenia: w/g stopnia awansu zawodowego
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Psycholog

    • Mieroszów

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), inne, kierunek: psycholog
      • Inne wymagania: jednolite studia magisterskie lub studia pierwszego i drugiego stopnia, na kierunku psychologia w specjalności odpowiadającej prowadzonym zajęciom lub spełnia warunki określone w art. 63 ust. 1 ustawy z dnia 8 czerwca 2001r. o zawodzie psychologa i samorządzie zawodowym psychologów (Dz. U. z 2019r. poz. 1026) oraz posiada przygotowanie pedagogiczne

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 079 PLN
      • Opis wynagrodzenia: wg. stopnia awansu zawodowego

Pracodawcy w Mieroszowie