RETRO Molak Piotr

w kategoriach zawodowych:
motoryzacja produkcja / przemysł

Oferty pracy RETRO Molak Piotr

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca RETRO Molak Piotr

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Lakiernik

    Humanus Personalservice GmbH
    • Niemcy
    • umowa o pracę
    • rekrutacja zdalna
    • praca od zaraz
    • 12 000-15 000 zł / mies.
    Polecana Popularna
    Dodana
  • Lakiernik samochodowy od 2.650 € + 1.000 € PREMIA

    Schmitz Solutions GmbH
    • Niemcy
    Polecana
    Dodana
  • Blacharz

    • Niemcy
    • 12 000-16 000 zł / mies.
    Dodana

RETRO Molak Piotr poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Dane firmowe i kontaktowe - RETRO Molak Piotr

Pełna nazwa
RETRO Piotr Molak
Adres rejestrowy
Ćwiklińskiej 25A 39-300 Mielec
NIP
8171096809
REGON
180194970
Forma prawna
jednostka fizyczna (os. fizyczna prowadząca działalność gospodarczą)
Rozpoczęcie wykonywania działalności gospodarczej
01.02.2007
Status indywidualnej działalności gospodarczej
AKTYWNY

Profil działalności - kody PKD

Przetwórstwo przemysłowe

  • 29.10.B Produkcja samochodów osobowych
  • 29.20.Z Produkcja nadwozi do pojazdów silnikowych; produkcja przyczep i naczep
  • 29.32.Z Produkcja pozostałych części i akcesoriów do pojazdów silnikowych, z wyłączeniem motocykli
  • 30.91.Z Produkcja motocykli
  • 25.50.Z Kucie, prasowanie, wytłaczanie i walcowanie metali; metalurgia proszków

Handel hurtowy i detaliczny; naprawa pojazdów samochodowych, włączając motocykle

  • 45.11.Z Sprzedaż hurtowa i detaliczna samochodów osobowych i furgonetek
  • 45.20.Z Konserwacja i naprawa pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli
  • 45.32.Z Sprzedaż detaliczna części i akcesoriów do pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli
  • 45.40.Z Sprzedaż hurtowa i detaliczna motocykli, ich naprawa i konserwacja oraz sprzedaż hurtowa i detaliczna części i akcesoriów do nich
  • 46.41.Z Sprzedaż hurtowa wyrobów tekstylnych

Transport i gospodarka magazynowa

  • 49.41.Z Transport drogowy towarów

Działalność związana z obsługą rynku nieruchomości

  • 68.20.Z Wynajem i zarządzanie nieruchomościami własnymi lub dzierżawionymi

Działalność w zakresie usług administrowania i działalność wspierająca

  • 77.11.Z Wynajem i dzierżawa samochodów osobowych i furgonetek
  • 77.12.Z Wynajem i dzierżawa pozostałych pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli
Źródło danych: GUS, CEIDG, KRS

Praca RETRO Molak Piotr - oferty archiwalne

  • Pomocnik lakiernika

    • Mielec
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      pomocnik lakiernika

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
      • Inne wymagania: Umiejętność pracy w zawodzie pomocnik lakierniak, istnieje mozliwość przyuczenia

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 200 do 3 200 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Ślusarz

    • Mielec

      Ślusarz

      Wymagania

      • Inne wymagania: Umiejętność pracy w zawodzie ślusarza, istnieje możliwość przyuczenia

      Oferujemy

Pracodawcy w Mielcu