Czy to Twoja firma?

Maszyny Budowlane Janusz Dziewit praca

Mielec

Od ponad dwóch dekad "Maszyny Budowlane" Janusz Dziewit jest synonimem solidności i rzetelności w branży budowlanej. Nasza historia rozpoczęła się w 1998 roku w malowniczej miejscowości Pluty, gdzie do dziś służymy naszym klientom, dostarczając im kompleksowe usługi ziemne i uzbrojenia terenu.

Jesteśmy dumni z naszej roli w rozwoju infrastruktury regionu podkarpackiego, a nasza oferta to nie tylko serwis maszyn budowlanych, ale także wsparcie w zakresie transportu drogowego towarów, wydobycia kamieni i żwiru, czy też budowy dróg i autostrad. Zatrudniamy od 21 do 50 wykwalifikowanych pracowników, którzy są naszą największą siłą – to dzięki ich zaangażowaniu i profesjonalizmowi możemy realizować nawet najbardziej wymagające projekty.

Rozumiemy, jak ważna jest niezawodność sprzętu w naszej branży, dlatego oferujemy nie tylko sprzedaż, ale również naprawę i konserwację maszyn. Nasze usługi są kompleksowe – od doradztwa w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej i zarządzania, po pośrednictwo w obrocie nieruchomościami.

Choć nie dysponujemy informacjami o naszej pozycji rynkowej, jesteśmy przekonani, że nasze wieloletnie doświadczenie i szeroki zakres usług czynią nas ważnym graczem na rynku. Wierzymy, że nasze działania przekładają się na sukcesy naszych klientów, a satysfakcja z wykonanej pracy jest dla nas najlepszym wskaźnikiem jakości.

W "Maszyny Budowlane" Janusz Dziewit stawiamy na bliskie relacje z klientami i dostosowanie naszych usług do ich indywidualnych potrzeb. Jesteśmy przekonani, że nasze zaangażowanie i ciągłe dążenie do doskonałości są kluczem do budowania trwałych i owocnych partnerstw.

Zapraszamy do współpracy – razem możemy zbudować coś wielkiego.

Maszyny Budowlane Janusz Dziewit najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy Maszyny Budowlane Janusz Dziewit

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Maszyny Budowlane Janusz Dziewit

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Maszyny Budowlane Janusz Dziewit

Siedziba główna

Maszyny Budowlane Janusz Dziewit poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
Maszyny Budowlane Janusz Dziewit
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Maszyny Budowlane Janusz Dziewit - oferty archiwalne

  • Operator koparki

    • Mielec
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Obsługa koparki

      Wymagania

      • Inne wymagania: Uprawnienia do obsługi koparki, doświadczenie min. 2 lata.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 5 500 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Operator koparki lub koparko-ładowarki

    • Mielec
    • 5 500 zł / mies.

      Obsługa koparki lub koparko-ładowarki

      Wymagania

      • Inne wymagania: Uprawnienia do obsługi koparki lub koparko-ładowarki, doświadczenie min. 1 rok.

      Oferujemy

      • Opis wynagrodzenia: +premia
      • System wynagrodzenia: Czasowo-premiowy ze staw. mies

Pracodawcy w Mielcu