Czy to Twoja firma?

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe INWEST L. Kaczmarczyk sp. j. praca

Mielec

Witamy w PW Inwest L. Kaczmarczyk Sp.j., naszej rodzinnej firmie, która z dumą działa w sercu Mielca. Nasza pasja to tworzenie systemów, które są niezbędne dla codziennego komfortu i funkcjonalności - instalacje wodno-kanalizacyjne, cieplne, gazowe oraz klimatyzacyjne. Od lat konsekwentnie podnosimy poprzeczkę w branży, dążąc do tego, aby każdy projekt był synonimem niezawodności i doskonałości.

Jesteśmy zespołem, który łączy tradycję z nowoczesnością. Nasze usługi wykonujemy z myślą o tym, by sprostać nawet najbardziej wymagającym oczekiwaniom. Każde zadanie podchodzimy indywidualnie, z pełnym zaangażowaniem i dbałością o detale, co jest naszym znakiem rozpoznawczym.

Choć nie zdradzamy wielu szczegółów na temat naszej historii, każdy dzień pisze nowy rozdział, w którym kluczową rolę odgrywa dążenie do perfekcji. Nasze usługi są odzwierciedleniem naszych wartości - choć nie spisaliśmy ich w misji firmy, to każdy klient może je odczuć poprzez jakość naszej pracy.

Jesteśmy dumni, że możemy być reprezentowani przez wspólników - Bożenę i Leszka Kaczmarczyk, którzy z pełnym zaangażowaniem wkładają serce w rozwój przedsiębiorstwa. Ich osobiste zaangażowanie w każdy aspekt działalności jest gwarancją, że każdy klient jest traktowany z należytą uwagą i szacunkiem.

Nie potrzebujemy międzynarodowej obecności, aby czuć się spełnieni w naszej pracy. Skupiamy się na lokalnym rynku, gdzie możemy bezpośrednio wpływać na jakość życia naszych klientów i stale monitorować standardy naszych usług.

W PW Inwest L. Kaczmarczyk Sp.j. wiemy, że zaufanie buduje się latami, a traci w sekundę. Dlatego każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby nasze instalacje były nie tylko funkcjonalne, ale i bezpieczne dla użytkowników. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona zadowolonych klientów, którzy już zaufali naszemu doświadczeniu i profesjonalizmowi.

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe INWEST L. Kaczmarczyk spółka jawna najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika serwis / montaż budownictwo / architektura / geodezja logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy Przedsiębiorstwo Wielobranżowe INWEST L. Kaczmarczyk spółka jawna

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Przedsiębiorstwo Wielobranżowe INWEST L. Kaczmarczyk spółka jawna

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Przedsiębiorstwo Wielobranżowe INWEST L. Kaczmarczyk spółka jawna

Siedziba główna

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe INWEST L. Kaczmarczyk spółka jawna poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe INWEST L. Kaczmarczyk spółka jawna
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Mielec
  2. Łódź
  3. Bielsko-Biała
  4. Łańcut
  5. Lublin
  6. Nowy Targ
  7. Sandomierz

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Przedsiębiorstwo Wielobranżowe INWEST L. Kaczmarczyk spółka jawna - oferty archiwalne

  • Spawacz metodą tig i metodą gazową

    • Mielec
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 2 800-5 000 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      Spawanie rur, spawanie instalacji CO, gazowej i CT
      praca w delegascji i w Mielcu

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Inne wymagania: Uprawnienia spawacza, mile widziane prawo jazdy kat. B, mile widziane doświadczenie.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 2 800 - 5 000 PLN
      • Opis wynagrodzenia: wysokość wynagrodzenia uzależnione jest od kwalifikacji i umiejętności
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Inżynier budownictwa - budownictwo ogólne

    • Mielec

      Inżynier budownictwa - budownictwo ogólne
      praca w delegacji i na terenie Mielca

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), budowlane
      • Inne wymagania: Mile widziane prawo jazdy kat. B, mile widziane doświadczenie, mile widziane uprawnienia budowlane

      Oferujemy

      • Opis wynagrodzenia: wysokość wynagrodzenia uzależnione jest od kwalifiakcji i umiejętności
  • Inżynier instalacji sanitarnych

    • Mielec

      Inżynier instalacji sanitarnych

      praca na terenie Mielca i w delegacji

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), techniczne
      • Inne wymagania: mile widziane doświadczenie.

      Oferujemy

      • Opis wynagrodzenia: wysokość wynagrodzenia uzależnione od umiejętności i kwalifikacji

Pracodawcy w Mielcu