Czy to Twoja firma?

RENARD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ praca

Międzyzdroje
RENARD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka

Oferty pracy RENARD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca RENARD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Kelner/ka

    American Heart of Poland Spółka Akcyjna
    • Ustroń
    • umowa o pracę
    • praca od zaraz
    Dodana
  • Kelner / Kenerka

    TOP APART SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Szczyrk
    • umowa zlecenie
    Wygasa
  • Kucharz / Kucharka, Pomoc kuchenna, Kucharka śniadaniowa

    • Szczyrk
    • запрошуємо працівників з України
    Wygasa

RENARD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca RENARD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Kucharz

    RENARD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Wisła
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      przygotowywanie posiłków zgodnie z obowiązującymi standardami, komponowanie karty dań, nadzór nad estetyką podawanych dań, racjonalne gospodarowanie towarem, utrzymywanie porządku i higieny w miejscu pracy

      Wymagania

      • Uprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych
      • Inne wymagania: mile widziane doświadczenie w pracy na w/w stanowisku, sumienność, zaangażowanie, pomysłowość, samodzielność, kultura osobista, dodatkowym atutem będzie znajomość języka angielskiego

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN
      • Opis wynagrodzenia: praca od poniedziałku do niedzieli w godzinach 7:00-19:00 lub 14:00-22:00
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Międzyzdrojach