Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ

Pracodawca - ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 2 W MIĘDZYCHODZIE

Oferty pracy Zespół Szkół Nr 2 Międzychód

Aktualnie brak ofert pracy od tego pracodawcy

Archiwalne ogłoszenia

SEKRETARZ SZKOŁY
Zawód: sekretarz/sekretarka   |  Rodzaj: praca tymczasowa
Międzychód
Szczegóły
Zakres obowiązków
- wykonywanie wszelkich prac związanych z prowadzeniem ewidencji uczniów i słuchaczy pobierajacych naukę w Zespole Szkół nr 2 w Międzychodzie tj.: kompletowanie akt osobowych uczniów, prowadzenie naboru, list uczniów i ich aktualizacja, ksiąg uczniów, ksiąg absolwentów, legitymacji szkolnych, rejestr wypadków i ubezpieczenia uczniów;
- bieżące załatwianie wszelkich spraw uczniowskich, przygotowanie zaświadczeń na potrzeby rodziców i instytucji oraz rejestr tych zaświadczeń;
- zamówienia druków szkolnych i biurowych, nadzorowanie zabezpieczenia i przechowywania pieczęci urzedowych, druków ścisłego zarachowania (prowadzenie ewidencji wydawanych świadectw promocyjnych i ukończenia szkoły, sprawdzanie poprawności wypisanych świadectw, ewidencja nieodebranych świadectw, rejestr zniszczonych świadectw);
- obsługa Systemu Informacji Oświatowej, programu i - arkusz, platformy e-PUAP, sporzadzanie sprawozdań do GUS;
- przygotowanie i prowadzenie dokumentacji związanych z planem organizacyjnym szkoły;
- prowadzenie dokumentacji maturalnej;
- wyrabianie legitymacji uczniowskich i ich prolongata;
- wystawianie duplikatów swiadectw szkolnych;
- prowadzenie akt osobowych nauczycieli i pozostałych pracowików szkoły (organizowanie, koordynowanie i nadzorowanie prac pracowników obsługi szkoły, rejestr czasu pracy, ewidencja zaopatrzenia pracowników w odzież ochronną, ewidencja książeczek zdrowia i aktualnych badań profilaktycznych, rejestr doskonalenia nauczycieli);
- prowadzenie archiwum szkoły;
- wykonywanie typowych prac kancelaryjnych i biurowych wg zaistniałych potrzeb (organizowanie właściwego obiegu dokumentów, przyjmowanie i wysyłanie korespondencji, pośredniczenie w kontaktach dyrektora z pracownikami i interesantami);
- sprawdzanie na bieżąco poczty internetowej, przygotowanieodpowiedzi na pisma;
- sprawdzanie bieżących informacji na stronach internetowych MEN, KO i OKE;
- znajomość aktualnych zarządzeń dotyczących organizacji pracy szkoły;
- wykonywanie innych czynności zleconych przez dyrektora szkoły.
Wymagania
Zawody:
Pozostali pracownicy obsługi biurowej (wymagany staż - lata: 3)
Wykształcenia:
średnie zawodowe, brak
Uprawnienia:
obsługa urządzeń biurowych
obsługa komputera
Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE
NAUCZYCIEL PODSTAW PRZEDSIĘBIORCZOŚCI
Zawód: nauczyciel   |  Rodzaj: umowa o pracę
Międzychód
Szczegóły
wg stanowiska
Wymagania
wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne
Przygotowanie pedagogiczne
NIE
NAUCZYCIEL GEOGRAFII
Międzychód
Szczegóły
Wymagania
wyższe (w tym licencjat), brak, kierunek: Geografia
NIE

Adres

ul. Bolesława Chrobrego 13
64-400 Międzychód
województwo wielkopolskie
powiat międzychodzki
gmina Międzychód

Dodatkowe informacje

NIP: 5951213689
REGON: 00023235400000