Ośrodek Pomocy Społecznej w Międzychodzie

95 222 23 53
Ośrodek Pomocy Społecznej w Międzychodzie najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie sektor publiczny / służby mundurowe

Oferty pracy Ośrodek Pomocy Społecznej w Międzychodzie

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Ośrodek Pomocy Społecznej w Międzychodzie

Ośrodek Pomocy Społecznej w Międzychodzie poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Ośrodek Pomocy Społecznej w Międzychodzie - oferty archiwalne

  • Pracownik socjalny

    • Międzychód
    • umowa na zastępstwo
    • pełny etat
    • 3 800 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      - praca na tym stanowisku obejmuje realizację pracy socjalnej,
      - rozpoznawanie i ustalanie potrzeb, kwalifikowanie do usług, świadczeń,
      - ustalanie planu pomocy,
      - prowadzenie działań zmierzających do poprawy sytuacji osób wymagających wsparcia wspólnie z organami i jednostkami administracji państwowej, samorządowej, organizacjami pozarządowymi, osobami fizycznymi.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), inne, kierunek: PRACA SOCJALNA, specjalizacja: PRACA SOCJALNA
      • Inne wymagania: - dyplom uzyskania tytułu zawodowego w zawodzie pracownik socjalny, - dyplom ukończenia kolegium pracowników służb społecznych, - dyplom wyższej szkoły zawodowej o specjalności: praca socjalna lub - ukończone studia wyższe (licencjacie lub magisterskie) o specjalności : praca socjalna na jednym z kierunków: pedagogika, politologia, psychologia, socjologia lub nauki o rodzinie

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 800 PLN
      • Opis wynagrodzenia: + dodatek stażowy
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Międzychodzie