"GÓRAL-GAZ" M. KLIŚ, J. KRAKOWIŃSKI sp.j.

Czy to Twoja firma?

GÓRAL-GAZ M. KLIŚ, J. KRAKOWIŃSKI sp.j. praca

Międzybrodzie Bialskie

GÓRAL-GAZ to firma zajmująca się kompleksowym wykonawstwem sieci i przyłączy gazowych, wodociągowych, kanalizacyjnych w technologii tradycyjnej i bezwykopowej na terenie całego województwa śląskiego.

"GÓRAL-GAZ" M. KLIŚ, J. KRAKOWIŃSKI sp.j. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
serwis / montaż

Oferty pracy "GÓRAL-GAZ" M. KLIŚ, J. KRAKOWIŃSKI sp.j.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca "GÓRAL-GAZ" M. KLIŚ, J. KRAKOWIŃSKI sp.j.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa "GÓRAL-GAZ" M. KLIŚ, J. KRAKOWIŃSKI sp.j.

Siedziba główna

Praca "GÓRAL-GAZ" M. KLIŚ, J. KRAKOWIŃSKI sp.j. - oferty archiwalne

  • Monter instalacji i urządzeń sanitarnych

    • Żywiec
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • запрошуємо працівників з України
    • Poszukujemy montera instalacji i urządzeń sanitarnych do pracy na terenie powiatu żywieckiego i oświęcimskiego.

      Zakres obowiązków

      • wykonywanie montażu instalacji wodociągowych, kanalizacyjnych, gazowych, grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
      • montowanie przyłączy wodno-kanalizacyjnych, urządzeń do pomiaru ciśnienia, przepływu wody, gazu, przewodów kanalizacyjnych, itp.
      • wykonywanie robót przygotowawczych związanych z budową sieci komunalnych oraz montażem instalacji sanitarnych
      • wykonywanie robót związanych z budową sieci wodociągowych, kanalizacyjnych, gazowych oraz sieci i węzłów ciepłowniczych
      • wykonywanie robót związanych z konserwacją, naprawą i modernizacją sieci komunalnych oraz instalacji sanitarnych
      • usuwanie awarii wodociągowych

      Wymagania

      • doświadczenie w zgrzewaniu elektrooporowym
      • dobrej kondycji fizycznej
      • umiejętności układania niewielkich długości kostek brukowych
      • prawo jazdy
      • umiejętności pracy w zespole
      • uczciwość i rzetelność

      Mile widziane jest posiadanie uprawnień spawacza

      Oferujemy

      • atrakcyjne wynagrodzenie, wypłacane na podstawie umowy o prace na czas nieokreślony w ramach pełnego etatu
      • pracę na terenie powiatów żywieckiego i oświęcimskiego