Czy to Twoja firma?

Przedszkole im. ks. Jana Hojdysa w Międzybrodziu Żywieckim praca

Międzybrodzie Bialskie
Przedszkole im. ks. Jana Hojdysa w Międzybrodziu Żywieckim najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia

Oferty pracy Przedszkole im. ks. Jana Hojdysa w Międzybrodziu Żywieckim

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Przedszkole im. ks. Jana Hojdysa w Międzybrodziu Żywieckim

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca Przedszkole im. ks. Jana Hojdysa w Międzybrodziu Żywieckim - oferty archiwalne

  • Nauczyciel wspomagający - tyflopedagog

    Przedszkole im. ks. Jana Hojdysa w Międzybrodziu Żywieckim
    • Międzybrodzie Bialskie
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Praca z dzieckiem 3 letnim z niepełnosprawnością sprzężoną - słabowidzenie i niepełnosprawność ruchowa, prowadzenie zajęć rewalidacyjnych i dydaktyczno-wychowawczych dostosowanych do możliwości dziecka

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne
      • Inne wymagania: doświadczenie w pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym, umiejętność pracy z dzieckiem z niepełnosprawnością sprzężoną, słabowidzenie i niepełnosprawność ruchowa

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • Opis wynagrodzenia: - wynagrodzenie zgodnie z tabelą wynagrodzeń nauczyciela - wymiar czasu pracy 25/20 - dni pracy: 5 d
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Międzybrodziu Bialskim