GMINNA SPÓŁDZIELNIA SAMOPOMOC CHŁOPSKA W MICHAŁOWICACH

GMINNA SPÓŁDZIELNIA SAMOPOMOC CHŁOPSKA W MICHAŁOWICACH najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia księgowość / ekonomia

Oferty pracy GMINNA SPÓŁDZIELNIA SAMOPOMOC CHŁOPSKA W MICHAŁOWICACH

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca GMINNA SPÓŁDZIELNIA SAMOPOMOC CHŁOPSKA W MICHAŁOWICACH

GMINNA SPÓŁDZIELNIA SAMOPOMOC CHŁOPSKA W MICHAŁOWICACH poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca GMINNA SPÓŁDZIELNIA SAMOPOMOC CHŁOPSKA W MICHAŁOWICACH - oferty archiwalne

  • Wychowawca przedszkolny/wczesnoszkolny

    • Michałowice
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      opieka nad dziećmi, wychowanie przedszkolne i wczesnoszkolne

      Wymagania

      • Inne wymagania: Doświadczenie zawodowe nie jest wymagane - może być osoba zaraz po studiach, praca w godzinach 6:00-17:00 (7 godzin dzienne od poniedziałku do piątku),

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 800 PLN
      • Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie do uzgodnienia z pracodawcą
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Michałowicach