Czy to Twoja firma?

Źródełko s.c. praca

Marklowice
Źródełko s.c. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
magazyn

Oferty pracy Źródełko s.c.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Źródełko s.c.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca Źródełko s.c. - oferty archiwalne

  • Pomoc zaopatrzeniowca

    Źródełko s.c.
    • Marklowice
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Pomoc przy załadunku i rozładunku towaru.

      Praca od poniedziałku do piątku w godz.: 8:00-16:00.

      ! Oferta skierowana rówież do obywateli Ukrainy !

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Inne wymagania: mile widziane prawo jazdy

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 800 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

      Wymagania

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN