SAMRA BROTHERS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

SAMRA BROTHERS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
na stanowiskach:
Kierowca Marki
w kategoriach zawodowych:
logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy SAMRA BROTHERS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca SAMRA BROTHERS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Kierowca kat. C

    Farutex Sp. z o.o.
    • Słupsk
    • umowa o pracę
    Dodana

    • Gdańsk
    Dodana
  • Kierowca kat. C+E

    Rutom Cargo GmbH&CoKG
    • Niemcy
    Polecana Popularna
    Dodana

Praca SAMRA BROTHERS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Kierowca samochodu osobowego

    • Gdańsk
    • pełny etat
    • 2 900 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      Dowóz klientów, dostarczenie potraw

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak
      • Uprawnienia: prawo jazdy kategoria - B

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 900 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Markach