ZEPWN J. Czerwiński i wspólnicy Sp.J.

Czy to Twoja firma?

ZEPWN J. Czerwiński i wspólnicy Sp.J. praca

Marki

ZEPWN jest jedynym z wiodących w Polsce producentów sprzętu pomiarowego.

Urządzenia kontrolno-pomiarowe produkowane przez ZEPWN prezentują wysoki światowy standard i stanowią przedmiot dostaw dla instytucji naukowo-badawczych, wojska i zakładów produkcyjnych wszystkich gałęzi przemysłu.

Wyroby nasze pracują z powodzeniem w wielu placówkach naukowych i ośrodkach badawczo-rozwojowych w kraju i za granicą, kontrolują parametry techniczne oraz sterują procesami produkcyjnymi w licznych zakładach wytwórczych.

Klinetom pomagamy mierzyć siły na ich zamiary od 1986 roku

ZEPWN J. Czerwiński i wspólnicy Sp.J. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Tokarz Marki
- w kategoriach zawodowych:
produkcja / przemysł

Oferty pracy ZEPWN J. Czerwiński i wspólnicy Sp.J.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ZEPWN J. Czerwiński i wspólnicy Sp.J.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa ZEPWN J. Czerwiński i wspólnicy Sp.J.

Siedziba główna

Praca ZEPWN J. Czerwiński i wspólnicy Sp.J. - oferty archiwalne

  • TOKARZ MANUALNY

    • Marki
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakład Elektroniki Pomiarowej Wielkości Nieelektrycznych zatrudni:

      Tokarza

      Miejsce pracy: Marki (okolice Warszawy)

      Zakres obowiązków

      • Przygotowanie metali do obróbki.
      • Prace tokarskie na tokarkach konwencjonalnych.

      Wymagania

      • Doświadczenie min. 2 lata w pracy tokarza.
      • Umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi.
      • Znajomość czytania rysunku technicznego.

      Oferujemy

      • Stabilne miejsce pracy i dobrą atmosferę.
      • Zatrudnienie na umowę o pracę.
      • Możliwość zatrudnienia doświadczonych fachowców ze statusem Emeryt

Pracodawcy w Markach