Czy to Twoja firma?

FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA AUTO-HANDEL GRZEGORZ KROKOWICZ praca

Malutkie
FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA AUTO-HANDEL GRZEGORZ KROKOWICZ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna motoryzacja

Oferty pracy FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA AUTO-HANDEL GRZEGORZ KROKOWICZ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA AUTO-HANDEL GRZEGORZ KROKOWICZ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA AUTO-HANDEL GRZEGORZ KROKOWICZ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA AUTO-HANDEL GRZEGORZ KROKOWICZ - oferty archiwalne

  • Mechanik pojazdów samochodowych

    FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA AUTO-HANDEL GRZEGORZ KROKOWICZ
    • Malutkie
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      naprawa pojazdów samochodowych

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, mechaniczne

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Operator myjni

    • Malutkie

      mycie samochodów, sprzątanie samochodów, przygotowywanie samochodów do sprzedaży

      Wymagania

      • Uprawnienia: Chęci do pracy