Czy to Twoja firma?

ZAKŁAD USŁUG REMONTOWYCH I PRODUKCYJNYCH ZURIP SPÓŁKA AKCYJNA praca

Małogoszcz

Od ponad trzech dekad jesteśmy dumnym liderem w branży remontowej i budowlanej, serwując naszym klientom w Małogoszczu i okolicach niezawodne i innowacyjne rozwiązania. Nasza historia rozpoczęła się w 1990 roku, kiedy to skupiliśmy swoje działania na wymianie wymurówki w piecach obrotowych, stając się nieodzownym partnerem dla Cementowni Małogoszcz. Od tamtego czasu nieustannie rozwijamy naszą ofertę, aby sprostać nawet najbardziej wymagającym projektom.

W Zakładzie Usług Remontowych i Produkcyjnych „ZURiP” S.A. stawiamy na jakość i innowacyjność. Nasze usługi techniczne obejmują specjalistyczne budownictwo oraz kompleksową obsługę remontów ciągów technologicznych, co pozwala nam na realizację projektów, które przekraczają standardowe oczekiwania. Jesteśmy dumni z tego, że nasze rozwiązania są synonimem solidności i najwyższej jakości w branży.

Nasza firma to nie tylko usługi, to przede wszystkim ludzie – pełni szacunku dla pracy i pracownika, zawsze z uwagą wsłuchujący się w oczekiwania naszych Klientów. Wysoka odpowiedzialność, solidność i jakość pracy to wartości, które wyznaczają kierunek naszych działań. To właśnie one sprawiają, że nasza praca jest naszą pasją.

Nie boimy się wyzwań. Wręcz przeciwnie, to one motywują nas do ciągłego rozwoju i poszukiwania nowych, lepszych rozwiązań. Nasza konkurencyjna przewaga to podejście, które nie zadowala się prostymi zadaniami – dążymy do tego, aby każde zlecenie było realizacją czegoś wyjątkowego, zawsze z zachowaniem najwyższych standardów uczciwości i rzetelności.

ZURiP S.A. to firma, która z dumą patrzy w przyszłość, nie zapominając o swoich korzeniach i tradycji. Jesteśmy tu, aby wspierać naszych klientów w ich przedsięwzięciach, oferując nie tylko usługi, ale i partnerstwo oparte na wzajemnym zaufaniu i szacunku. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona tych, którzy już zaufali naszemu doświadczeniu i profesjonalizmowi.

ZAKŁAD USŁUG REMONTOWYCH I PRODUKCYJNYCH ZURIP SPÓŁKA AKCYJNA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja inżynieria / technologia / technika praca fizyczna

Oferty pracy ZAKŁAD USŁUG REMONTOWYCH I PRODUKCYJNYCH ZURIP SPÓŁKA AKCYJNA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ZAKŁAD USŁUG REMONTOWYCH I PRODUKCYJNYCH ZURIP SPÓŁKA AKCYJNA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa ZAKŁAD USŁUG REMONTOWYCH I PRODUKCYJNYCH ZURIP SPÓŁKA AKCYJNA

Siedziba główna

ZAKŁAD USŁUG REMONTOWYCH I PRODUKCYJNYCH ZURIP SPÓŁKA AKCYJNA poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca ZAKŁAD USŁUG REMONTOWYCH I PRODUKCYJNYCH ZURIP SPÓŁKA AKCYJNA - oferty archiwalne

  • Murarz

    ZAKŁAD USŁUG REMONTOWYCH I PRODUKCYJNYCH ZURIP SPÓŁKA AKCYJNA
    • Małogoszcz
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Murowanie, tynkowanie, szpachlowanie różnych elementów budowlanych

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 5 000 do 7 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Kierownik robót elektrycznych

      Organizowanie i kierowanie budowy w swoim zakresie

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), elektryczne
      • Uprawnienia: Uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi – bez ograniczeń
      • Inne wymagania: Uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w zakresie elektrycznym

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 8 000 do 10 000 PLN
  • Kierownik budowy

      Kierowanie robotami budowlanymi

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), budowlane
      • Uprawnienia: Uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi – bez ograniczeń, znajomość programu Norma Pro, obsługa programu AutoCad, Znajomość prawa budowlanego