Czy to Twoja firma?

KDP invest Daria Sierla praca

Malbork
KDP invest Daria Sierla najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Monter Malbork
- w kategoriach zawodowych:
serwis / montaż

Oferty pracy KDP invest Daria Sierla

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca KDP invest Daria Sierla

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca KDP invest Daria Sierla - oferty archiwalne

  • Monter urządzeń energetyki odnawialnej

    KDP invest Daria Sierla
    • Malbork
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 2 800 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      Montowanie paneli fotowoltaicznych (skręcanie, wiercenie, lutowanie itp.). Układanie instalacji elektrycznej, kopanie rowów, wieszanie paneli na ścianach, dachach i na polu. Przyłączanie do infrastruktury elektrycznej

      Wymagania

      • Inne wymagania: doświadczenie mile widziane na stanowisku monter energetyki odnawialnej, zdolności manualne, precyzja, sprawność fizyczna, umiejętność lutowania, wiercenia itp. Pracownik musi być gotowy do pracy przez całą dobę. Chodzi o montowanie nowej instalacji jak również usuwanie awarii.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Malborku