Czy to Twoja firma?

TECHNO MARINE sp. z o.o. praca

Malbork

W sercu malowniczego Malborka, nad brzegiem rzeki Nogat, znajduje się siedziba naszej firmy – Techno Marine. Jesteśmy dumni, że możemy nazwać się jednym z wiodących producentów jednostek pływających, które służą zarówno ochronie granic, jak i eksploracji morskich głębin. Nasza oferta obejmuje szeroki wachlarz łodzi – od patrolowych, przez turystyczne, aż po specjalistyczne i robocze, a także realizujemy indywidualne zamówienia naszych klientów.

Nasza pozycja na rynku została zbudowana na fundamencie innowacyjności i niezawodności. Stosujemy wysokiej jakości materiały, w tym kevlar, oraz nowoczesne technologie, które pozwalają nam tworzyć konstrukcje mieszane i wielosilnikowe napędy. Dzięki temu nasze łodzie są nie tylko wytrzymałe, ale także wysoce funkcjonalne i przystosowane do różnorodnych zadań.

Bezpieczeństwo i jakość to dla nas priorytety. Jesteśmy posiadaczami certyfikatu jakości ISO9001:2015 oraz certyfikatu Polskiego Rejestru Żeglugi, co potwierdza najwyższe standardy naszych produktów. Nasze łodzie zdobyły zaufanie wielu służb, w tym wojska, straży przybrzeżnej, policji oraz naukowców, którzy cenią sobie niezawodność i doskonałość każdego szczegółu.

Rozumiemy, że zakup łodzi to dopiero początek współpracy. Dlatego oferujemy kompleksowe usługi serwisowe, wsparcie w zakresie systemów napędowych, nawigacji i łączności, a także posiadamy własne studio projektowe i koncepcyjne. Dla naszych klientów przygotowujemy również programy szkoleniowe i oferujemy pomoc operacyjną, aby każda misja była wykonana bezpiecznie i efektywnie.

Nasza lokalizacja w Malborku, z bezpośrednim dostępem do rzeki Nogat, umożliwia nam łatwy dostęp do Morza Bałtyckiego, co stanowi nie tylko logistyczne udogodnienie, ale także daje nam możliwość przeprowadzania testów w realnych warunkach morskich.

Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona naszych zadowolonych klientów. Razem możemy stworzyć jednostkę pływającą, która będzie nie tylko spełniać oczekiwania, ale także przekraczać granice możliwości.

TECHNO MARINE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
wytwórstwo / rzemiosło produkcja / przemysł budownictwo / architektura / geodezja administracja biurowa / praca biurowa księgowość / ekonomia

Oferty pracy TECHNO MARINE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Praca alert - powiadomienia

Praca TECHNO MARINE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • Księgowa

    TECHNO MARINE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Malbork
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    Dodana

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa TECHNO MARINE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Siedziba główna

TECHNO MARINE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca TECHNO MARINE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Monter-laminer

    • Malbork
    • Zakres obowiązków

      Laminowanie łodzi

      Wymagania

      • Inne wymagania: minimum roj pracy w zawodzie monter-laminer umiejętność laminowania

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 18,3 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowo-premiowy ze staw. godz

    • Malbork

      Laminownie łodzi

      Wymagania

      • Inne wymagania: mile widziane półroczne doświadczenie w zawodzie monter-laminer umiejętność laminowania, dyspozycyjność

      Oferujemy

Pracodawcy w Malborku