Czy to Twoja firma?

Malborskie Zakłady Chemiczne ORGANIKA S.A. praca

Malbork

Od ponad sześciu dekad, my, Malborskie Zakłady Chemiczne „Organika” S.A., jesteśmy dumni z naszej roli jako lidera w produkcji elastycznej pianki poliuretanowej w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej. Nasza historia rozpoczęła się w malowniczym Malborku, gdzie z biegiem lat wypracowaliśmy sobie renomę dzięki nieustannemu dążeniu do doskonałości i innowacji w przemyśle chemicznym.

Nasze produkty, w tym KOMFORTAN, EASYLAM, SONICPUR, PACKPUR i HOUSEPUR, są synonimem wysokiej jakości i zaufania, które budujemy każdego dnia. Stale ulepszamy naszą ofertę, aby dostarczać rozwiązania spełniające oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Jesteśmy świadomi, że komfort i satysfakcja naszych odbiorców to fundament naszego sukcesu.

Jako część międzynarodowej grupy kapitałowej, z dumą rozszerzamy nasze horyzonty, współpracując z partnerami w Czechach, Rosji, Bułgarii, Rumunii, Bośni i Hercegowinie oraz na Białorusi, choć obecnie nasza aktywność w Rosji i Białorusi jest ograniczona. To międzynarodowe doświadczenie pozwala nam na wymianę wiedzy i ciągły rozwój.

Zrównoważony rozwój i odpowiedzialność ekologiczna to wartości, które kształtują nasze działania na każdym etapie produkcji. Dążymy do tego, aby nasze procesy były jak najbardziej przyjazne dla środowiska, co potwierdzają certyfikaty PN EN ISO 14001:2015 oraz PN EN ISO 45001:2018. Bezpieczeństwo naszych pracowników jest dla nas priorytetem, a wysokie standardy jakości naszych produktów są gwarantowane przez certyfikat PN EN ISO 9001:2015.

Wierzymy, że nasza przyszłość jest tak elastyczna jak pianki, które tworzymy. Dzięki pasji, doświadczeniu i zaangażowaniu, jesteśmy przekonani, że będziemy kontynuować naszą misję dostarczania produktów najwyższej jakości, które służą ludziom na całym świecie. Zapraszamy do poznania naszej historii i dołączenia do grona zadowolonych klientów Malborskich Zakładów Chemicznych „Organika” S.A.

Malborskie Zakłady Chemiczne ORGANIKA S.A. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
księgowość / ekonomia inżynieria / technologia / technika praca fizyczna logistyka / spedycja / transport badania i rozwój

Oferty pracy Malborskie Zakłady Chemiczne ORGANIKA S.A.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Malborskie Zakłady Chemiczne ORGANIKA S.A.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Malborskie Zakłady Chemiczne ORGANIKA S.A.

Siedziba główna

Zakład Pogalewo Wielkie

Malborskie Zakłady Chemiczne ORGANIKA S.A. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Malborskie Zakłady Chemiczne ORGANIKA S.A. - oferty archiwalne

  • Mechanik

    Malborskie Zakłady Chemiczne ORGANIKA S.A.
    • Malbork
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Utrzymanie sprawności oraz odpowiedniego stanu technicznego maszyn i instalacji na terenie firmy, sprawne reagowanie na warie, przeprowadzanie bieżących napraw

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Inne wymagania: mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku, praca na wysokości powyżej 3m, mile widziane uprawnienia E1, E2

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Malborku