Czy to Twoja firma?

REMUS BHP Dariusz i Arkadiusz Lipeccy s.c. praca

Malbork
REMUS BHP Dariusz i Arkadiusz Lipeccy s.c. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
magazyn sprzedaż / zakupy administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy REMUS BHP Dariusz i Arkadiusz Lipeccy s.c.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca REMUS BHP Dariusz i Arkadiusz Lipeccy s.c.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

REMUS BHP Dariusz i Arkadiusz Lipeccy s.c. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca REMUS BHP Dariusz i Arkadiusz Lipeccy s.c. - oferty archiwalne

  • Sprzedawca- magazynier

    REMUS BHP Dariusz i Arkadiusz Lipeccy s.c.
    • Malbork
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 2 800-3 300 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      obsługa magazynu, obsługa klienta

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Inne wymagania: doswiadczenie mile widziane, chęci do pracy

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 2 800 - 3 300 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Pracownik biurowy

    • Malbork

      przyjmowanie zamówień, obsługa Programu SUBIEKT GT

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
      • Inne wymagania: konieczna znajomość programu SUBIEKT GT

      Oferujemy

Pracodawcy w Malborku