Czy to Twoja firma?

DRÓB-FULL LESZCZYŃSKI I TKACZYK SPÓŁKA JAWNA praca

Malbork
SPRZEDAŻ HURTOWA MIĘSA I WYROBÓW MIĘSNYCH
DRÓB-FULL LESZCZYŃSKI I TKACZYK SPÓŁKA JAWNA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
logistyka / spedycja / transport praca fizyczna

Oferty pracy DRÓB-FULL LESZCZYŃSKI I TKACZYK SPÓŁKA JAWNA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca DRÓB-FULL LESZCZYŃSKI I TKACZYK SPÓŁKA JAWNA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

DRÓB-FULL LESZCZYŃSKI I TKACZYK SPÓŁKA JAWNA poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca DRÓB-FULL LESZCZYŃSKI I TKACZYK SPÓŁKA JAWNA - oferty archiwalne

  • Kierowca/magazynier

    DRÓB-FULL LESZCZYŃSKI I TKACZYK SPÓŁKA JAWNA
    • Malbork
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Przewóz towarów do klienta, prace magazynowe (praca w godzinach od 5:00 do 13:00).

      Wymagania

      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
      • Inne wymagania: chęci do pracy kontakt osobisty z pracodawcą w godz. 11-12

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Brutto
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Malborku