SO CHIC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

SO CHIC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy doradztwo / konsulting / audyt media / pr / reklama / marketing

Oferty pracy SO CHIC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca SO CHIC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

SO CHIC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca SO CHIC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Sprzedawca w sklepie z bielizną damską/brafitterka

    • Malbork
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      sprzedaż towarów, prezentacje oferty

      Wymagania

      • Inne wymagania: łatwośc nawiązywania kontaktów i chęć do pracy z ludźmi, nastawienie sprzedażowe, zaangażowanie i zapał do pracy, wysoka kultura osobista

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • Opis wynagrodzenia: +premia
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Asystent do spraw marketingu i handlu

    • Malbork
    • 2 800-4 000 zł / mies.

      Wsparcie planowania i organizacji eventów oraz kampanii marketingowych. Pomoc w koordynacji działań marketingowych. Promocja produktów i usług. Bieżący kontakt z klientami naszej firmy. Przygotowywanie raportów.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
      • Inne wymagania: Doświadczenie w pracy biurowej, preferowane w dziale marketingu lub w dziale obsługi klienta, bardzo dobra organizacji czasu pracy, umiejętność koordynowania kilku projektów jednocześnie. Doskonałe umiejętności interpersonalne, łatwość nawiązywania i podtrzymywania kontaktów biznesowych. Mile widziane umiejętności pisania tekstów informacyjno-reklamowych Praktyczna znajomość pakietu MS Office (szczególnie Power Point, Excel i Word), sprawne poruszanie się w social media. Znajomość języka angielskiego

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 2 800 - 4 000 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Brutto

Pracodawcy w Malborku