Czy to Twoja firma?

FABRYKA OKIEN PCV FOREST M.ŚWIERCZ, P.BOŻEK SPÓŁKA JAWNA praca

Malbork
FABRYKA OKIEN PCV FOREST M.ŚWIERCZ, P.BOŻEK SPÓŁKA JAWNA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
serwis / montaż it (informatyka) administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy FABRYKA OKIEN PCV FOREST M.ŚWIERCZ, P.BOŻEK SPÓŁKA JAWNA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca FABRYKA OKIEN PCV FOREST M.ŚWIERCZ, P.BOŻEK SPÓŁKA JAWNA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

FABRYKA OKIEN PCV FOREST M.ŚWIERCZ, P.BOŻEK SPÓŁKA JAWNA poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca FABRYKA OKIEN PCV FOREST M.ŚWIERCZ, P.BOŻEK SPÓŁKA JAWNA - oferty archiwalne

  • Pracownik biurowy

    FABRYKA OKIEN PCV FOREST M.ŚWIERCZ, P.BOŻEK SPÓŁKA JAWNA
    • Malbork
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      prace w dziale logistyki i planowania produkcji

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
      • Uprawnienia: Obsługa komputera
      • Inne wymagania: dobra organizacja pracy

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 200 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Pracownik produkcji

    • Malbork

      składanie okien PCV

      Wymagania

      • Inne wymagania: tylko chęci do pracy

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN

Pracodawcy w Malborku