Pracodawca - Promax Marian Pisarski

Firma działająca od ponad 15 lat na Polskim rynku, zajmująca się montażem konstrukcji prefabrykowanych. W swoim portfolio mamy wiele hal produkcyjnych, magazynowych, stadionów sportowych oraz budynki administracyjne i handlowe.

Oferty pracy Promax Marian Pisarski

Promax Marian Pisarski

Praca na budowie

Monter umowa o pracę pełny etat
właściwe ustawienie elementów prefabrykowanych,  instalacja na stałe (zalewanie, mocowanie na śruby lub zaprawę, sporaczycznie spawanie), kosmetyka elementu (usunięcie z prefabrykatu otworów transportowych ...
od 7500 zł
UoP brutto/mies.

POLECANA
Lwówek Śląski
14-10-2021 POLECANA
od 7500 zł

Archiwalne ogłoszenia

Pracownik Budowlany
Budowlaniec   |  umowa o pracę
Bolesławiec
Szczegóły

Poszukujemy osoby do pracy w firmie zajmującej się montażem prefabrykatów. Praca, na budowach, w delegacji, głównie na Dolnym Śląsku. Oferujemy umowę o pracę na pełen etat z wynagrodzenie 5000zł netto. Możliwość poszerzenia kompetencji oraz szkolenia.

Zakres obowiązków
  • właściwe ustawienie elementów prefabrykowanych,
  • instalacja na stałe (zalewanie, mocowanie na śruby lub zaprawę, sporaczycznie spawanie),
  • kosmetyka elementu (usunięcie z prefabrykatu otworów transportowych i montażowych,, uszczelnianie- silikonowanie),
  • rozładunki elementów.
Wymagania
  • poszukujemy pracownika lubiącego podróżować i lubiącego pracę na świeżym powietrzu,
  • osoba dyspozycyjna, pracujaca w delegacji,
  • cenimy sobie osoby pracowite,bezkonfliktowe,
  • posiadające prawojazdy kat. B.
Inżynier budowy
Inżynier   |  umowa o pracę
Wrocław
Szczegóły

Poszukuję osoby na stanowisku inżynier budowy. Do jego głównych obowiązków należeć będzie prowadzenie dokumentacji budowy, nadzór prac oraz kontakt z głównym wykonawcą/ inwestorem. Praca polega na montażu konstrukcji prefabrykowanych (głównie żelbetowych i strunobetonowych).

  • prowadzenie dokumentacji budowy,
  • nadzór nad prowadzonymi pracami,
  • kontakt z biurem budowy (głównym wykonawcą, inwestorem, kontrahentem).
Wymagania
  • uprawnienia budowlane w specjalności konstrukcyjno- budowlanej,
  • prawo jazdy kat. B
59-600 Lwówek Śląski
Rakowice Wielkie, 19

Pracodawcy z miasta Lwówek Śląski