Czy to Twoja firma?

Arkadia BIS MTG sp. z o.o. praca

Lwówek Śląski

Jesteśmy "Arkadia Bis Mtg", sercem naszej działalności jest Lwówek Śląski - miasto o bogatej historii, które od 2008 roku jest świadkiem naszego rozwoju i zaangażowania w branżę materiałów budowlanych. Specjalizujemy się w produkcji wyrobów betonowych, ale nasza oferta to znacznie więcej niż tylko beton. Dostarczamy kompleksowe rozwiązania dla budownictwa, od mieszania farb według indywidualnych potrzeb klientów, przez obróbki blacharskie, prefabrykację zbrojeń budowlanych, aż po profesjonalne usługi montażowe.

Rozumiemy, jak ważne jest wsparcie na każdym etapie realizacji projektu budowlanego, dlatego też oferujemy transport do klienta oraz wynajem narzędzi, które mogą być niezbędne na placu budowy. Nasza wypożyczalnia narzędzi jest odpowiedzią na potrzeby zarówno profesjonalistów, jak i osób prywatnych, które cenią sobie wysoką jakość i niezawodność sprzętu.

Jesteśmy dumni z najwyższej jakości naszych produktów, co jest wynikiem wieloletniego doświadczenia i ciągłego dążenia do doskonałości. Nasze zaangażowanie w tworzenie solidnych fundamentów dla przyszłości jest odzwierciedlone w każdym wyrobie betonowym, który opuszcza naszą fabrykę.

Rozumiemy również, że budowa to nie tylko materiały, ale i finanse. Dlatego oferujemy naszym klientom możliwość zakupów na raty, aby ułatwić realizację ich planów bez niepotrzebnego obciążenia budżetu.

Nasza firma to nie tylko ściany fabryki i maszyny - to przede wszystkim ludzie, którzy każdego dnia wkładają swoje serce w to, co robią. Dzięki temu możemy z dumą mówić, że "Arkadia Bis Mtg" to synonim niezawodności i zaufania w branży budowlanej.

Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona naszych zadowolonych klientów, którzy już teraz budują przyszłość razem z nami.

Arkadia BIS MTG Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
logistyka / spedycja / transport magazyn sprzedaż / zakupy administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy Arkadia BIS MTG Sp. z o.o.

Praca alert - powiadomienia

Praca Arkadia BIS MTG Sp. z o.o.

  • Sprzedawca

    Arkadia BIS MTG Sp. z o.o.
    • Lwówek Śląski
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    Dodana
  • Przedstawiciel handlowy

    Dodana

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Arkadia BIS MTG Sp. z o.o.

Siedziba główna

Arkadia BIS MTG Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Wrocław
  2. Poznań
  3. Szczecin
  4. Warszawa
  5. Bydgoszcz
  6. Lubań
  7. Gdańsk
  8. Bolesławiec
  9. Zielona Góra
  10. Lwówek Śląski

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Arkadia BIS MTG Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Magazynier

    • Zakres obowiązków

      praca na stanowisku magazynier

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, średnie branżowe, zasadnicze zawodowe, średnie zawodowe 4-letnie, średnie ogólnokształcące, zasadnicze branżowe, wyższe (w tym licencjat), pomaturalne/policealne
      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 5 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Logistyk

      bez skierowania; wymagania pracodawcy: wykształcenie min. średnie, doświadczenie mile widziane, prawo jazdy kat. B, znajomość obsługi komputera; charkakterystyka pracy: przyjmowanie faktur zakupu, wprowadzanie do systemu; umowa na czs niokreślony, wynagrodzenie 4500,00 brutto, praca w godzinach 08.00-16.00

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, brak, średnie branżowe, brak, średnie ogólnokształcące, brak, wyższe (w tym licencjat), brak
      • Inne wymagania: doświadczenie mile widziane

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 500 PLN

Pracodawcy w Lwówku Śląskim