Czy to Twoja firma?

FIRMA ZBYSZKO MONIKA PASKUDZKA praca

Łuków
FIRMA ZBYSZKO MONIKA PASKUDZKA najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Sprzedawca Łuków
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy FIRMA ZBYSZKO MONIKA PASKUDZKA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca FIRMA ZBYSZKO MONIKA PASKUDZKA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca FIRMA ZBYSZKO MONIKA PASKUDZKA - oferty archiwalne

  • Sprzedawca

    FIRMA ZBYSZKO MONIKA PASKUDZKA
    • Łuków
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 2 800 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      obsługa klientów, sprzedaż art. spożywczych i monopolowych, przyjmowanie towarów, dbanie o porządek w miejscu pracy, obsługa kasy fiskalnej

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Inne wymagania: wykształcenie zasadnicze zawodowe kierunek bez znaczenia, mile widziane doświadczenie w handlu i posiadanie książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych, dyspozycyjność, komunikatywność, chęci do pracy

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • Opis wynagrodzenia: umowa na okres próbny 3 m-ce z możliwością przedłużenia o 1 rok pracodawca przewiduje premie uznanio
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Łukowie