Czy to Twoja firma?

LUMIKO Sp. z.o.o praca

Łuków
LUMIKO Sp. z.o.o najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna inżynieria / technologia / technika motoryzacja produkcja / przemysł magazyn

Oferty pracy LUMIKO Sp. z.o.o

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca LUMIKO Sp. z.o.o

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

LUMIKO Sp. z.o.o poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca LUMIKO Sp. z.o.o - oferty archiwalne

  • Aparatowy

    LUMIKO Sp. z.o.o
    • Łuków
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Obsługa linii technologicznej, obsługa maszyn i urządzeń

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Uprawnienia: obsługa komputera
      • Inne wymagania: wykształcenie min. zawodowe, obsługa komputera, mile widziane doświadczenie w obsłudze maszyn i urządzeń produkcyjnych i książeczka sanitarno-epidemiologiczna.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 4 100 - 5 460 PLN
      • Opis wynagrodzenia: godziny pracy: 6-14, 14-22, 22-6 (7 dni w tygodniu)
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Łukowie