Czy to Twoja firma?

ZAKŁADY MIĘSNE ŁUKÓW SPÓŁKA AKCYJNA praca

Łuków
ZAKŁADY MIĘSNE ŁUKÓW SPÓŁKA AKCYJNA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy magazyn

Oferty pracy ZAKŁADY MIĘSNE ŁUKÓW SPÓŁKA AKCYJNA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ZAKŁADY MIĘSNE ŁUKÓW SPÓŁKA AKCYJNA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

ZAKŁADY MIĘSNE ŁUKÓW SPÓŁKA AKCYJNA poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca ZAKŁADY MIĘSNE ŁUKÓW SPÓŁKA AKCYJNA - oferty archiwalne

  • Magazynier

    ZAKŁADY MIĘSNE ŁUKÓW SPÓŁKA AKCYJNA
    • Łuków
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      transport towarów przy użyciu wózka widłowego, przyjmowanie dostaw i wydawanie zamówień, załadunek i rozładunek samochodów, praca ze skanerem i wprowadzanie danych, transport towarów z obszarów produkcyjnych do magazynowych, kompletowanie i realizacja zamówień klientów, kontrowla stanów magazynowych

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Uprawnienia: obsługa wózka jezdniowego
      • Inne wymagania: Wykształcenie min. zawodowe, uprawnienia na wózki widłowe, książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 18 - 20 PLN
      • Opis wynagrodzenia: 6-14, 14-22,22-6 przewiduje dalszą współpracę 18-20 zł/godz.
      • System wynagrodzenia: Akordowy
  • Sprzedawca

    • Łuków

      Sprzedaż towarów i asortymentu znajdującego sie w sklepie, obsługa kasy fiskalnej, układanie towaru w ladach chłodniczych, sprzątanie sklepu

      Wymagania

      • Uprawnienia: obsługa kasy fiskalnej
      • Inne wymagania: Wykształcenie min. podstawowe, znajomość obsługi kasy fiskalnej, książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • Opis wynagrodzenia: 6-14, 10-18 pracodawca przewiduje dalszą współpracę
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Łukowie