Czy to Twoja firma?

KRZYSZTOF RADZIKOWSKI GROK Technika Grzewcza praca

Łuków
KRZYSZTOF RADZIKOWSKI GROK Technika Grzewcza najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy KRZYSZTOF RADZIKOWSKI GROK Technika Grzewcza

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca KRZYSZTOF RADZIKOWSKI GROK Technika Grzewcza

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

KRZYSZTOF RADZIKOWSKI GROK Technika Grzewcza poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca KRZYSZTOF RADZIKOWSKI GROK Technika Grzewcza - oferty archiwalne

  • Hydraulik

    KRZYSZTOF RADZIKOWSKI GROK Technika Grzewcza
    • Łuków
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Prace hydrauliczno-sanitarne wewnątrz budynków.Montowanie urządzeń sanitarnych, wyposażenia instalacji hydraulicznych, przewodów instalacji wodnych i grzewczych.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
      • Uprawnienia: Prawo jazdy B
      • Inne wymagania: Wykształcenie zasadnicze zawodowe, prawo jazdy kat. B, Doświadczenie zawodowe min. 2 lata.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 7 000 PLN
      • Opis wynagrodzenia: umowa na okres próbny 3 m-c z możliwością przedłużenia praca w zależności od zleceń - pracodawca za
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Pomocniczy robotnik budowlany

    • Łuków

      Prace pomocnicze hydrauliczno-sanitarne wewnątrz budynków. Pomoc w montażu urządzeń sanitarnych, wyposażenia instalacji hydraulicznych, przewodów instalacji wodnych i grzewczych.Prace ogólnobudowlane

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe
      • Inne wymagania: Wykształcenie podstawowe, mile widziane prawo jzady kat.B

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 6 300 PLN
      • Opis wynagrodzenia: umowa na okres próbny 3 m-c z możliwością przedłużenia praca w zależności od zleceń teren kraju - p
  • Pracownik fizyczny

    • Łuków
    • 5 800 zł / mies.

      Wewnętrzne prace pomocnicze hydrauliczno-sanitarne, montaż instalacji sanitarnych i instalacji.

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak
      • Inne wymagania: Chęci do pracy, Mile widziane prawo jazdy KAT.B

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 5 800 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Praca w delegacji teren kraju pracodawca zapewnia dojazd i zakwaterowanie

Pracodawcy w Łukowie