Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ

Pracodawca - ZAKŁAD BUDOWY MASZYN "WOJTEK" Szmulik Elżbieta

Firma produkująca maszyny do pieczarkarni.

Oferty pracy ZBM

Aktualnie brak ofert pracy od tego pracodawcy

Archiwalne ogłoszenia

Ślusarz/Mechanik/Spawacz
Zawód: ślusarz   |  Rodzaj: umowa o pracę
Łuków
Szczegóły

Zatrudnię mechanika/spawacza/ślusarza  do pracy w zakładzie ślusarskim.

Zakres obowiązków
  • Praca na prodkucji i utrzymanie stanowiska pracy w należytej czystości.
Wymagania
  • Przynajmniej podstawowe umiejętności w zawodzie.
  • Mile widziane ogólne doświadczenie w zawodzie.

Adres

61
21-404 Trzebieszów Pierwszy
województwo lubelskie
powiat łukowski
gmina Trzebieszów

Adres do doręczeń

1B
21-404 Trzebieszów Drugi

Dodatkowe informacje

NIP: 8251393403
REGON: 710430018

Profil działalności:

  • 01.61.Z - Działalność usługowa wspomagająca produkcję roślinną
  • 02.10.Z - Gospodarka leśna i pozostała działalność leśna, z wyłączeniem pozyskiwania produktów leśnych
  • 25.11.Z - Produkcja konstrukcji metalowych i ich części
  • 25.12.Z - Produkcja metalowych elementów stolarki budowlanej
  • 25.62.Z - Obróbka mechaniczna elementów metalowych
  • 28.22.Z - Produkcja urządzeń dźwigowych i chwytaków
  • 28.25.Z - Produkcja przemysłowych urządzeń chłodniczych i wentylacyjnych
  • 28.29.Z - Produkcja pozostałych maszyn ogólnego przeznaczenia, gdzie indziej niesklasyfikowana
  • 28.30.Z - Produkcja maszyn dla rolnictwa i leśnictwa
  • 46.61.Z - Sprzedaż hurtowa maszyn i urządzeń rolniczych oraz dodatkowego wyposażenia
  • 47.78.Z - Sprzedaż detaliczna pozostałych nowych wyrobów prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach
Data rozpoczęcia wykonywania działalności gospodarczej: 01-07-2011
Status indywidualnej działalności gospodarczej: Aktywny
Źródło: GUS, CEIDG

Pracodawcy z miasta Łuków