Czy to Twoja firma?

ŁUŻYCKIE PRALINY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ praca

Lubsko
produkcja kakao, czekolady i wyroby cukiernicze
ŁUŻYCKIE PRALINY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy magazyn

Oferty pracy ŁUŻYCKIE PRALINY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ŁUŻYCKIE PRALINY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

ŁUŻYCKIE PRALINY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca ŁUŻYCKIE PRALINY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Pracownik magazynowo-produkcyjny

    ŁUŻYCKIE PRALINY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Lubsko
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      wprowadzanie danych do komputera

      Wymagania

      • Uprawnienia: **Obsługa komputera
      • Inne wymagania: możliwość odbycia kursu na wózek widłowy

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 25 PLN
      • Opis wynagrodzenia: +dodatki
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową
  • Pracownik działu handlowego

    • Lubsko
    • 2 800 zł / mies.

      wg zawodu

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
      • Inne wymagania: dobra znajomość jednego z języków

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • Opis wynagrodzenia: +prowizja miesięczna
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Lubsku