Czy to Twoja firma?

Komenda Powiatowa Policji w Lublińcu praca

Lubliniec
Bezpieczeństwo państwa, porządek i bezpieczeństwo publiczne;
Komenda Powiatowa Policji w Lublińcu najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna sektor publiczny / służby mundurowe

Oferty pracy Komenda Powiatowa Policji w Lublińcu

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Komenda Powiatowa Policji w Lublińcu

Komenda Powiatowa Policji w Lublińcu poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Komenda Powiatowa Policji w Lublińcu - oferty archiwalne

  • Funkcjonariusz policji - kursant

    Komenda Powiatowa Policji w Lublińcu
    • Lubliniec
    • kontrakt b2b
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      funkcjonariusz policji - ochrona bezpieczeństwa ludzi oraz utrzymywanie bezpieczeństwa i porządku publicznego

      wykształcenie średnie

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
      • Inne wymagania: Wymagane wykształcenie średnie, niekoniecznie średnie ogólnokształcące

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 250 PLN
      • Opis wynagrodzenia: + dodatek z tytułu wysługi lat
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Sprzątaczka zespołu finansów i zaopatrzenia 0,9 etatu

    • Lubliniec
    • umowa o pracę
    • część etatu

      zapewnienie czystości w budynkach administaracyjnych Komendy Powiatowej w Lublińcu

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Inne wymagania: umiejętność współpracy i organizacji pracy własej, komunikatywność

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 520 PLN
      • Opis wynagrodzenia: + premia za wysługę lat
  • Sprzątaczka zespołu finansów i zaopatrzenia

    • Lubliniec

      zapewnienie czystości w budynkach administracyjnych Komendy Powiatowej Policji w Lublińcu

      Wymagania

      • Inne wymagania: umiejętność współpracy i organizacji pracy własnej, komunikatywność, obsługa programów komputerowych

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 1 120 PLN
      • Opis wynagrodzenia: + premia za wysługe lat

Pracodawcy w Lublińcu