Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ

Pracodawca - POLSKA KORPORACJA RECYKLINGU SP. Z O.O.

Przetwarzanie i unieszkodliwianie odpadów niebezpiecznych

Oferty pracy POLSKA KORPORACJA RECYKLINGU SP. Z O.O.

Aktualnie brak ofert pracy od tego pracodawcy

Archiwalne ogłoszenia

PRACOWNIK PRODUKCJI/OPERATOR MASZYN
Zawód: pracownik fizyczny   |  Rodzaj: inna
Lublin
Szczegóły
Zakres obowiązków
PRACA PRZY ZAŁADUNKU/ROZŁADUNKU, SORTOWANIU, DEMONTAŻU ZUŻYTEGO SPRZĘTU ELEKTRYCZNEGO I ELEKTRONICZNEGO.
PIERWSZY MIESIĄC UMOWA ZLECENIE, PO TYM OKRESIE - UMOWA O PRACĘ.

PROSIMY O WYSYŁANIE CV NA ADRES MAILOWY.
Wymagania
Wykształcenia:
brak lub niepełne podstawowe, brak
Uprawnienia:
PRACA W ZESPOLE
Monter maszyn i urządzeń
Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku pracy
sprawność fizyczna
Inne wymagania:
[Inne] : MILE WIDZIANE UPRAWNIENIA NA WÓZKI WIDŁOWE
Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE
OPERATOR MASZYN/KIEROWCA OPERATOR WÓZKÓW JEZDNIOWYCH (WIDŁOWYCH)
Zawód: operator wózków widłowych   |  Rodzaj: umowa na okres próbny
Lublin
Szczegóły
Rozładunek zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego, sortowanie "elektrośmieci", demontaż zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Praca na wózku widłowym na hali montażowej
Wymagania
zasadnicze zawodowe, brak
Obsługa wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia z wysięgnikiem oraz wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia z osobą obsługującą podnoszoną wraz z ładunkiem
znajomość budowy i obsługi maszyn i urządzeń
umiejętność pracy w zespole
NIE
PRACOWNIK UTRZYMANIA RUCHU - ELEKTRYK/ AUTOMATYK
Zawód: elektryk   |  Rodzaj: umowa na okres próbny
Lublin
Szczegóły
Badanie i kontrolowanie urządzeń w czasie procesu produkcji, diagnozowanie stanu technicznego podzespołów.
Wymagania
średnie zawodowe, techniczne
Dozór nad eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych o napięciu nie wyższym niż 1 kV (wymagany staż - lata: 1)
znajomość elektryki i podstaw automatyki
znajomość budowy maszyn i urządzeń
NIE
POLSKA KORPORACJA RECYKLINGU SP. Z O.O.
20-234 Lublin
METALURGICZNA 15 C

Pracodawcy z miasta Lublin